Odpowiada Pani Iryna Degtyar-Kazmierczak, Central and Eastern Europe Regional Sales Manager.

 

HVACR.pl: W tym roku po raz pierwszy uczestniczą Państwo w Forum Wentylacja Salonie Klimatyzacja. Co zdecydowało o udziale w tej imprezie?

I. D.-K.: W zeszłym roku braliśmy udział w FW-SK jako zwiedzający. Ta impreza branżowa zrobiła na nas pozytywne wrażenie. Teraz aktywnie wchodzimy na polski rynek i FW-SK wydaje się być odpowiednim narzędziem dotarcia do specjalistów i technologów z branży wentylacji.

 

HVACR.pl: Jakie mają Państwo główne oczekiwania wobec udziału w FW-SK? Na jakich zwiedzających Państwo liczą?
I. D.-K.: Liczymy na popularyzację naszego nowego produktu. Produkujemy od prawie 30 lat siłowniki, które przez lata były szeroko stosowane w sprzęcie AGD oraz wentylatorach. Ostatnio wprowadziliśmy na rynek innowacyjny system, który pozwala na szersze zastosowanie naszych siłowników. I właśnie tą innowacje chcemy zaproponować producentom systemów wentylacyjnych, rekuperatorów. Nie mniej ważne dla nas jest dotarcie do instalatorów i klientów końcowych (deweloperów) i przedstawienie im zalet naszego rozwiązania. I chociaż nie współpracujemy z nimi bezpośrednio, to właśnie oni dokonują ostatecznego wyboru systemu, wpływając na producentów wentylacji.

 

HVACR.pl: Co będzie można zobaczyć na stoisku?

I. D.-K.: Nasze stoisko jest kompaktowe, jak i nasz produkt. Pokażemy Państwu termosiłowniki w różnych konfiguracjach, zaprezentujemy pomysły na ich zastosowanie, pokażemy prototypy klap i przepustnic, wykonanych z odpornych na wysokie temperatury tworzyw sztucznych, z wbudowanymi termosiłownikami. Mamy duże doświadczenie w pracy z polimerami, mamy własne laboratorium nanotechnologii i innowacyjnych materiałów, więc chcemy również pokazać, że odpowiednie polimery mogą w pewnych przypadkach być lepszym rozwiązaniem niż metal!

Termosiłowniki ELTEK

Termosiłowniki ELTEK

 

ELTEK od wielu lat jest producentem kompaktowych i energooszczędnych termosiłowników, szeroko stosowanych w rekuperatorach, małych wentylatorach domowych, przepustnicach i nawiewnikach.