Konkurs "Energooszczędne 4 kąty"

Konkurs podzielony jest na części. Na początku każdego miesiąca, począwszy od maja 2013 roku, na stronie www.chronmyklimat.pl/konkurs-4katy pojawiać się będą nowe pytania konkursowe dotyczące omawianego właśnie w ramach projektu "Energooszczędnych 4 kątów" bloku tematycznego dotyczącego budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Odpowiedzi na pytania zamknięte znaleźć będzie można w przygotowanej z tej okazji prezentacji zamieszczonej w portalu. Pytanie otwarte wymagać będzie od uczestników odrobiny kreatywności.

Odpowiedzi na pytania udzielać można przez specjalny formularz zamieszczony na konkursowej podstronie projektu. Aby przesłać odpowiedzi trzeba podać swój adres e-mail, który posłuży do potwierdzenia ich dostarczenia, a później także przesłania informacji o laureatach danej edycji, kolejnych edycjach oraz ewentualnego kontaktu w przypadku wygranej.

Konkurs potrwa 20 miesięcy. Co miesiąc wybranych zostanie 10 najlepszych odpowiedzi spośród przesłanych w danym miesiącu. Ich autorzy otrzymają energooszczędne upominki od Chrońmy Klimat. Pod koniec projektu, w styczniu 2015 roku, spośród wszystkich uczestników wszystkich części wybrani zostaną najbardziej aktywni, którzy otrzymają 3 nagrody główne.

Można wziąć udział w dowolnej ilości części konkursu (w jednej, kilku, kilkunastych lub wszystkich dwudziestu). Po każdej części przyznajemy drobne upominki, ale szansę na zdobycie jednej z trzech nagród głównych mają tylko osoby, które aktywnie uczestniczyły we wszystkich jego częściach.

Konkurs "Energooszczędne 4 kąty" organizowany jest przez portal ChronmyKlimat.pl ramach projektu Instytutu na rzecz Ekorozwoju, współfinansowanego ze środku Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej w regulaminie konkursu "Energooszczędne 4 kąty"

Źródło: ChrońmyKlimat.pl