Klimatyzatory Haier serii FLEXIS to urządzenia działające z przyjaznym dla środowiska czynnikiem chłodniczym R32.

Haier FLEXIS Plus Matt łączą w sobie prosty i estetyczny design z zaawansowaną technologią. Urządzenia w standardzie posiadają czujnik Eco, który jest odpowiedzialny za oszczędność energii (czujnik bada obecność człowieka w dwóch obszarach na zasięgu 8 metrów co pozwala na dystrybucję nawiewu w pożądane miejsce w pomieszczeniu), sterowanie Wi-Fi w standardzie (za pomocą smartfona lub tabletu połączonego z internetem). Dzięki kompaktowej budowie, zoptymalizowanym kanałom powietrza oraz użytemu w urządzeniu wentylatorowi, poziom hałasu jednostki wewnętrznej może być obniżony nawet do 16dB. Cicha praca klimatyzatora sprawia że może być on używany w pokojach hotelowych, sypialniach oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest cicha praca. Warto zwrócić uwagę na nowoczesny design, opływowy kształt obudowy, dyskretny wyświetlacz oraz delikatne podświetlenie.

Urżądenie pracuje na ekologiczny czynnik chłodniczy R32. W klimatyzatorach Haier istnieje możliwość zastosowania sterowania bezprzewodowego i przewodowego. Innowacyjność komponentów, systemów i prosta konstrukcja zapewniają łatwą i szybką instalację. Niektóre z zastosowanych technologii ułatwiających montaż to udoskonalona płyta montażowa, dwudrogowa konstrukcja przewodów rurowych oraz szersza przestrzeń na przewody rurowe.


Chłodzi powietrze w pomieszczeniu ale także je podgrzewa. Orzewanie pomieszczenia przy temperaturze zewnętrznej osiągającej nawet -25°C.

 

Cechy urządzenia:

Klasa energetyczna (chłodzenie/grzanie): A+++/A++
Czujnik ECO
Grzanie przy -25 °C
Chłodzenie przy -15 °C
Bardzo cicha praca 16 dB(A)
Sterowanie Wi-Fi
Przepływ powietrza 3D
Inteligentne odszranianie
2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych
Kompaktowa płyta montażowa
Powiększona przestrzeń na przewody rurowe
Zdejmowalna pokrywa
Łatwy zatrzask wspornika
Łatwa i szybka naprawa silnika
Łatwy montaż

Rodzaj czynnika chłodniczego: R32
Eco Pilot czujnik ruchu
Eco Pilot czujnik światła
Łatwy do czyszczenia
Ukryty wyświetlacz
Podnoszony panel
Karta on-off (tzw. funkcja karty hotelowej)
Przystosowany do pracy całorocznej
Ochrona przeciwkorozyjna
Autodiagnostyka
Chłodzenie przy -20°C
Grzanie przy temperaturze -30°C