W ofercie Refsystem Sp. z o.o. znajduje się teraz pełen zakres klimatyzatorów Haier typu Split z technologią inverterową oraz urządzenia klimatyzacyjne Multi-Split, w tym klimatyzatory ścienne, kasetonowe, przysutowo-przypodłogowe i kanałowe.

Haier AC dostarcza rozwiązania komfortowej i ekologicznej klimatyzacji, dlatego też produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością w Europie jak i w USA. Produkty Haier mają wiele funkcji poprawiających komfort użytkowania oraz pozwalają uzyskać oszczędność energii.

Wśród dostępnych w Refsystem modeli są klimatyzatory:
1. ścienne
AQUA - 09-12 (2,6–3,5 kW). Szczególną funkcją tych urządzeń jest generator nanocząsteczek wody, które są absorbowane przez skórę, zapewniając jej nawilżenie. Dodatkowym atutem jest nowoczesny design oraz wysoka klasa efektywności energetycznej (A+/A).
ZIRCON – 09,12,18 (2,6– 5,2 kW). Urządzenia Zircon charakteryzują się kompaktową konstrukcją ułatwiającą montaż i konserwację oraz zwiększonym zasięgiem strumienia powietrza do 12 m. Występujący w klimatyzatorach filtr jonów ujemnych wypełni każde pomieszczenie świeżym powietrzem.
HOME - 09,12,18 i 24 (2,6-6,4 kW). Urządzenia Home w swojej prostocie konstrukcji i klasycznej obudowie pozwalają na zastosowanie panelu frontowego bez osłony. Zapewnia to łatwe utrzymanie w czystości całego klimatyzatora. Wyposażone zostały w podwójny wylot powietrza, dzięki czemu można samemu wybrać kierunek jego wypływu. W trybie chłodzenia przepływ powietrza skierowany jest do góry dla szybkiego schłodzenia pomieszczenia, natomiast w trybie grzania powietrze skierowane jest do dołu, co zapewnia szybkie nagrzanie.
2. przysufitowo-przypodłogowe
CONVERTIBLE 12,18,24,36,48,60 (3,5-15,5 kW) dla 48 i 60 dostępne są również wersje 3-fazowe. Ultracienka jednostka o grubości 199 mm zapewnia oszczędność zajmowanej powierzchni, oraz możliwość dopasowania do wyposażenia mieszkania. Duży kąt nawiewu powietrza (kąt żaluzji 100° i kąt łopatek 70°) zapewnia jego dopływ do każdego zakątku pomieszczenia.
3. kasetonowe
CASSETTE 12,18,24,28,36,48,60 (3,5-15,3 kW) dla 48 i 60 dostępne wersje 3-fazowe. Uniwersalny, niewielki panel doskonale wkomponowuje się w sufit zapewniając przy tym odpowiedni komfort pracy. Dzięki króćcowi wlotu świeżego powietrza można doprowadzić je z zewnątrz, poprawiając tym samym jego jakość.
4. kanałowe
DUCT –model ten posiada bardzo wąski profil o wysokości 185 mm w wersji SLIM co pozwala na nieznaczne obniżenie sufitu. Różnorodne sposoby montażu (jednostka wewnętrzna może być zamontowana zarówno z kanałem powietrza powrotnego jak i bez niego) oraz szeroka paleta modeli (o sprężu niskim, średnim i wysokim) sprawiają, że modele kanałowe mają wiele zastosowań.

Produkty Haier odznaczają się dużą innowacyjnością, bogatym wyposażeniem oraz konkurencyjną ceną. Centra badawczo rozwojowe firmy mieszczą się w Europie Zachodniej oraz w Stanach Zjednoczonych, dzięki temu urządzenia posiadają rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb wymagających mieszkańców.

Tabele doboru i dane techniczne znajdują się w katalogu Haier 2013. Do pobrania także: cennik Haier 2013.

Pod adresem www.haier-ac.pl uruchomiona została specjalna strona internetowa poświęcona urządzeniom AC marki Haier.

Haier 2013

 

Grupa Haier to wiodący na świecie dostawca rozwiązań z zakresu AGD i HVAC. Haier powstał w 1984 roku jako mała, lokalna fabryka. Aktualnie Grupa Haier, z obrotem ponad 24,2 mld USD w 2011 roku, zatrudniająca ponad 80.000 pracowników i posiadająca klientów w ponad 100 krajach na całym świecie jest wiodącym dostawcą AGD i urządzeń AC. Haier posiada 24 fabryki i 21 parków przemysłowych ulokowanych w Europie, Ameryce Północnej, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Centra projektowe firmy znajdują się w Niemczech, Francji, Japonii i innych krajach na świecie. Haier to światowy lider w sprzedaży AGD z udziałem 8,6% w 2012 roku.