Druga grupa dyskusyjna HVACR.pl, zwana grupą "czerwoną", powstała na naszym profilu na Facebooku by zaspokoić potrzebę publikacji ofert typu sprzedam, kupię, wynajmę, poszukuję, zamienię, oddam a także ogłoszeniami świadczę/poszukuję usług oraz dam/szukam pracy. Dzisiaj (16.12.2019) grupa liczy 1411 członków, którzy wygenerowali tylko w roku 2019 ponad 800 komentarzy i niemal 600 reakcji na setki opublikowanych postów.

HVACR - klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo - sprzedam - kupię - wynajmę >>https://www.facebook.com/groups/828808780663652 

 

Zapraszamy też do grupy "niebieskiej', której celem jest wzajemna pomoc przy rozwiązywaniu problemów technicznych, a reklamy i ogłoszenia typu kupię/sprzedam nie są publikowane.

Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo - pytania, porady, ciekawostki HVACR >>https://www.facebook.com/groups/1145223832242116/

 

Grupy są otwarte, co oznacza, że należeć do grupy może każda osoba czy strona. Każdy też może czytać posty, jednak nie należąc do grup nie można włączać się w dyskusje, reagować, komentować ani dodawać nowych postów. Ograniczamy udział profili fałszywych i reagujemy na każdy zgłoszony przez członków sygnał o niewłaściwej treści. Nie umieszczamy postów, które nie są związane z branżą lub postów o treści nie stosujących się do zasad. Aby grupy nie przerodziły się w wysypisko przypadkowych postów i linków zamieszczanie postów nie jest możliwe bez akceptacji moderatora.

Zapraszamy do dyskusji!