ISH po liftingu. Oprócz nowego układu dni (od poniedziałku do piątku 11-15 marca 2019 r.), zreorganizowano również program wydarzeń. Ponadto wprowadzone nadrzędne kategorie strukturyzują asortyment produktów i usług oraz ułatwiają ich znajdowanie.

- W nowym układzie dni uwzględniliśmy życzenia naszych wystawców. Zmiana działana wystawy od poniedziałku do piątku zapewni odwiedzającym dodatkowy dzień roboczy na targach. Jednocześnie jest to bardziej wygodne dla gości z zagranicy - mówi Wolfgang Marzin, prezes i dyrektor generalny Messe Frankfurt. Do minionej edycji, ISH rozpoczynaly się we wtorki.

Zmiana kolejności dni została uzgodniona po ostatniej edycji targów przez większość patronów ISH - Federację Niemieckich Producentów Ciepła (BDH), Stowarzyszenie Klimatyzacji i Wentylacji w Budynkach (FGK), Stowarzyszenie Niemieckiego Przemysłu Sanitarnego (VDS), Niemieckie Stowarzyszenie na rzecz Efektywności Energetycznej w Budownictwie (VdZ) oraz Niemieckie Stowarzyszenie Sanitarne, Ogrzewania i Klimatyzacji (ZVSHK).

Francja została krajem partnerskim ISH 2019, co podkreśla znaczenie Porozumienia Paryskiego w sprawie zmian klimatu i sprawia, że ​​ISH 2019 będzie platformą do dyskusji na ważne tematy polityki energetycznej. Co dwa lata ISH oferuje kluczowym międzynarodowym graczom z branży platformę do rozwiązywania problemów i przedstawiania rozwiązań technicznych. Ponadto uwaga publiczna w każdym sezonie zdarzeń znajduje się na innym rynku. Po Polsce i Turcji, Francja jest trzecim krajem partnerskim ISH.

Celem tego założenia jest stworzenie międzynarodowego forum poświęconego ważnym zagadnieniom związanym z energią i nowatorskimi technologiami w zakresie budynków i usług. Podczas trwania wystawy odbędzie się wiele konferencji w tym Forum Niemiecko-Francuskie w drugim dniu targów (12 marca 2019 r.).

Kolejny z targowych celi to odpowiedzialne korzystanie z wody i energii w budynkach jako przedmiotu o globalnym znaczeniu - tym bardziej, że rośnie koncentracja życia i pracy na obszarach miejskich. W dłuższej perspektywie czasowa odpowiednia krzywa rozwoju będzie gwałtownie rosnąć. Dlatego też zorientowana na przyszłość technologia usług budowlanych jest kluczowym czynnikiem dla zrównoważonego wykorzystania zasobów na całym świecie w połączeniu z wysokim poziomem komfortu.

ISH 2019 odbędą się w dniach 11-15 marca (od poniedziałku do piątku) we Frankfurcie nad Menem (Niemcy). Podobnie jak w przeszłości, targi będą dostępne dla osób prywatnych w ostatnim dniu.

 

ISH = HVAC + Water

ISH odpowiadają na rosnące zapotrzebowanie na komfort, wygodę, indywidualizację, dobre samopoczucie i estetykę. Zintegrowane rozwiązania są w stanie spełnić wszystkie te wymagania i wnieść decydujący wkład w energooszczędne i przyjazne dla zasobów systemy budowlane. W 2017 r. podczas targów ISH 2 485 producentów z 64 krajów zaprezentowało swoje produkty i usługi na powierzchni wystawienniczej 261 300 m2 dla publiczności liczącej 198 810. To sprawia, że ​​ISH to największe na świecie targi innowacyjnych projektów łazienkowych, energooszczędnych systemów grzewczych i klimatyzacyjnych oraz energii odnawialnej.

O Messe Frankfurt
Messe Frankfurt jest największym na świecie organizatorem targów, kongresów i wydarzeń z własnymi terenami wystawienniczymi. Zatrudniając ponad 2300 pracowników w około 30 lokalizacjach, firma generuje roczną sprzedaż w wysokości około 647 milionów euro. Kompleksowa gama usług - zarówno na miejscu, jak i online - zapewnia klientom na całym świecie niezmiennie wysoką jakość i elastyczność przy planowaniu, organizacji i prowadzeniu swoich wydarzeń. Szeroki zakres usług obejmuje wynajem powierzchni wystawienniczych, budowanie targów i marketing, usługi kadrowe i gastronomiczne. Siedziba firmy znajduje się we Frankfurcie nad Menem, a jej właścicielem jest miasto Frankfurt (60%) i Hesja (40%).