Szkolenia, znane jako "Jak legalnie prowadzić firmę w branży chłodnictwa i klimatyzacji? Kluczowe wymogi prawa ekologicznego dziś i jutro" odbywać się będą w Akademiach Klimatyzacji LG (Warszawa, Wrocław i Gdynia). W 2014 roku przewidziano po trzy szkolenia w każdej z tych lokalizacji.

Celem szkolenia jest uświadomienie i usystematyzowanie wszystkich ustawowych obowiązków firm instalacyjno-serwisowych branży chłodnictwa i klimatyzacji, wynikających z ekologicznych aktów prawnych. Uczestnicy dowiedzą się, jakie mają obowiązki, kiedy ich działalność wymaga zgłoszeń, jakie ewidencje należy prowadzić i jakie sprawozdania sporządzać, jakie są ustawowe terminy wypełniania tych wszystkich obowiązków. Są to informacje, pomagające w codziennym prowadzeniu firmy, ale że diabeł tkwi w szczegółach, zajęcia teoretyczne będą uzupełnione ćwiczeniami z wypełniania druków dotyczących ewidencji i sprawozdawczości.

Udział w szkoleniu premiowany jest Certyfikatem Świadomości Ekologicznej LG, stanowi też pierwszy krok do uzyskania Certyfikatu Zgodności Ekologicznej LG.

 

Zgłoszenia i terminy

Rekrutację prowadzi firma LG Electronics Polska, za pośrednictwem serwisu internetowego Akademia Klimatyzacji LG.

1) Warszawa, ul. Szyszkowa 20: 6 października, 27 listopada, 1 grudnia

2) Wrocław, ul. Szwedzka 5A (Bielany Wrocławskie) 13 października, 24 listopada, 8 grudnia

3) Gdynia, ul. Sportowa 8 27 października, 17 listopada, 15 grudnia

 

>>Więcej informacji o szkoleniu