Na półmetku ekskluzywnej edycji Programu Wsparcia Sprzedaży „American Dream” firma proponuje wartościowe nagrody rzeczowe, jak również zachęca kolejne firmy instalacyjne do aktywnego uczestnictwa w walce o wyprawę życia na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych.

W raz z początkiem roku firma KLIMA-THERM ogłosiła trzecią edycję swojego unikatowego Programu Wsparcia Sprzedaży „Poznaj klimat przygody”, skierowanego do Autoryzowanych Partnerów FUJITSU. Tegoroczna, prestiżowa edycja przebiegająca pod hasłem „American Dream” to zapowiedź ekskluzywnej nagrody głównej, którą stanowi wyprawa życia na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych, w tym przejazd legendarnymi Fordami Mustangami przez bezkresny Wielki Kanion czy podziwianie panoramy Las Vegas z pokładu helikoptera! To tylko nieliczne z wielu zaplanowanych atrakcji.

Wszyscy Autoryzowani Partnerzy FUJITSU mogą wziąć udział w Programie. Każdy ma szansę na wygraną. Program „American Dream” z końcem czerwca osiągnął swój półmetek. Z tego tytułu za zgromadzone na koncie tzw. „klimacenty” wszyscy zarejestrowani uczestnicy mogą dokonywać wyboru wartościowych nagród rzeczowych, przydatnych w prowadzeniu biznesu. Program uatrakcyjniają promocje produktowe prowadzone w ciągu całego roku oraz konkursy stanowiące nie tylko okazję do zgromadzenia dodatkowych punktów oraz „klimacentów”, ale również będące realną szansą na zdobycie wielu nagród rzeczowych oraz wyjazdowych, w tym wakacji all inclusive na Krecie!

- Motywacja naszych Partnerów, konkurencyjność oferty handlowej oraz najwyższa jakość produktów marki FUJITSU są dla nas kluczowe w pojmowaniu i wdrażaniu skutecznych rozwiązań pro-sprzedażowych. Produkt klasy premium wymaga najlepszych narzędzi wsparcia marketingowego, stąd wyselekcjonowane, szyte na miarę luksusowe destynacje na świecie, które z dumą oferujemy naszym lojalnym Partnerom – mówi Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM.

Po Japonii, Chinach, Tajlandii, Jordanii - wycieczkach, które odbyły się w latach ubiegłych, w tym roku firma KLIMA-THERM zaprosiła swoich Klientów na wyjątkowy rejs katamaranami po najatrakcyjniejszej części Karaibów. W dniach 14-22 marca Dystrybutorzy FUJITSU, którzy wygrali nagrodę główną w Programie Wsparcia Sprzedaży „Piraci z Karaibów”, mogli odkryć uroki Brytyjskich Wysp Dziewiczych podczas tygodniowego rejsu połączonego ze szkoleniem. Z kolei tydzień później - w dniach 21-29 marca - również Pracownicy Grupy KLIMA-THERM poznali czar tego archipelagu podczas wyprawy szkoleniowej, w nagrodę za realizację planu sprzedażowego. Na zaproszenie KLIMA-THERM, w tegorocznym jedynym w swoim rodzaju rejsie po 10 najpiękniejszych wyspach karaibskich łącznie udział wzięło aż 70 osób!

www.poznaj-klimat.pl