Klimakonwektory to efektywne urządzenia chłodząco-grzewcze do zastosowań na przykład w pokojach hotelowych. 

Najnowszy klimakonwektor Fläkt Group HyFlex-Geko, to innowacyjne i elastyczne urządzenie. Innowacje zapewniają zoptymalizowaną wydajność wszystkich komponentów, w tym nowego wydajnego wentylator EC, technologię flex 360° lewo-prawo tj. łatwą zmianą strony przyłączy i możliwością przekształcenia jednostki ściennej w sufitową, a także ulepszony montaż i dostęp serwisowy. „Uważamy, że te i wiele innych zoptymalizowanych komponentów HyFlex-Geko mogą znacząco wpłynąć na cały okres użytkowania produktu” czytamy na stronie internetowej Fläkt Group.

Nowy HyFlex-Geko® uzupełnia rodzinę klimakonwektorów Geko® Fläkt Group o jednostki kanałowe i niekanałowe. Nowe urządzenie jest ciche i utrzymuje komfortowy klimat w pomieszczeniu, zapewniając jednocześnie szeroki zakres wydajności przy maksymalnej wydajności energetycznej. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów i dostępnych funkcji urządzenie można dostosować do oczekiwanego zastosowania.
Klimakonwektory HyFlex-Geko® łatwo zabudować w sufitach podwieszanych i przegrodach. Zastosowane w nich zawory regulacyjne nie tylko zapewniają wysoką sprawność pracy i komfort, ale też krótszy czas montażu i szybki rozruch. Producent oferuje do nowych fancoili także inteligentne systemy sterowania.

HyFlex-Geko to idealne rozwiązanie do budynków komercyjnych takich jak:

- hotele
- biura
- szpitale
- placówki medyczne
- salony i sklepy
- restauracje i kawiarnie.

>>Więcej w broszurze (ppdf) HyFlex-Geko (jęz. ang.)