Debiutując jako Furniture Concept Appliances na targach CES 2021, lodówka i zamrażarka LG Objet Collection zadebiutuje w Chinach, na rynku, na którym już i tak duży popyt na urządzenia klasy premium LG. Wkrótce pojawi się dostępność na kluczowych rynkach Azji i Europy.

Dzięki szerokiej gamie luksusowych materiałów i subtelnych, wyrafinowanych kolorach, które można mieszać i dopasowywać zgodnie z preferencjami, kolekcja zapewnia klientom przekonujący sposób na wyrażenie swojej wyjątkowej osobowości, dostosowanej do indywidualnych gustów i istniejącego wystroju.

Opcja ze stali nierdzewnej oferuje trzy warianty kolorystyczne (zielony, srebrny i matowy czarny), aby uzyskać szykowny, nowoczesny wygląd, podczas gdy szklane wykończenie jest dostępne w czterech eleganckich odcieniach (miętowym, różowym, beżowym i srebrnym), które pozwalają urządzeniom bezproblemowo dopasować się do każdy projekt kuchni.1 Dzięki sprawdzonemu systemowi chłodzenia firmy LG, LINEARCooling, lodówka gwarantuje wyjątkową wydajność chłodzenia. LINEARCooling pomaga utrzymać dokładną, równomierną temperaturę wewnętrzną przy minimalnych wahaniach (±0,5 stopnia Celsjusza), pomagając utrzymać świeżość artykułów spożywczych, takich jak owoce i warzywa, nawet przez siedem dni.2,3

Firma LG planuje rozszerzyć swoją kolekcję wysokiej jakości urządzeń kuchennych LG Objet o bardziej efektowne produkty, takie jak lodówka InstaView i system zarządzania garderobą Styler, aby uzyskać ujednolicone, harmonijne wizualnie środowisko życia.

„Wprowadzenie kolekcji LG Objet na rynki międzynarodowe oznacza początek ery spersonalizowanych urządzeń” — powiedział Lyu Jae-cheol, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company. „Oferując subtelny design oraz różne opcje materiałów i kolorów do wyboru, stylowe innowacje LG umożliwiają konsumentom stworzenie przestrzeni, która naprawdę odzwierciedla ich wyjątkową wrażliwość”.