Linia produktów jest dostosowana do nowych przepisów dotyczących ochrony środowiska, spełniając oczekiwania wymagających konsumentów, którzy chcą kupić produkt w pełnej zgodności z przyszłymi dyrektywami.

Ten innowacyjny produkt może być stosowany do różnych rozwiązań grzewczych, począwszy od ciepłej wody do celów sanitarnych i ogrzewania podłogowego. W THERMA V R32 monobloc zastosowano zaawansowane technologie, aby zapewnić klientom wiele korzyści, w tym wysoką wydajność energetyczną, maksymalną wygodę i łatwą kontrolę.

Linia THERMA V firmy LG jest oferuje jedną z najlepszych na rynku wydajność grzewczą - dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy w sektorze grzewczym i zaawansowanym technologiom klimatyzacji projektowanym przez lata.

THERMA V Monobloc R32 ma najpotężniejszy system grzewczy spośród modeli gamy THERMA V, dzięki czynnikowi chłodniczemu R32, który oprócz zapewnienia znacznie mniejszego oddziaływania na środowisko, poprawia wydajność i osiągi, umożliwiając osiągnięcie sezonowego współczynnika efektywności energetycznej (SCOP) na poziomie 4,45 i spełniając wymagania dotyczące przyszłej klasyfikacji energetycznej na lata 2019 A +++.

Kolejną charakterystyczną cechą tego modelu jest to, że gwarantuje doskonałą wydajność ogrzewania nawet w szczególnie niskich temperaturach zewnętrznych. THERMA V R32 monobloc pracuje w temperaturze zewnętrznej -25°C i jest w stanie wytworzyć temperaturę gorącej wody pozostawiającej do 65°C, nawet w szczególnie trudnych warunkach klimatycznych.

Ponadto rewolucyjna sprężarka Scroll firmy LG oferuje wyjątkową wydajność i niezawodność. Zakres roboczy 10-135 Hz stanowi znaczną poprawę, zwiększając wydajność przy częściowym obciążeniu i pozwalając użytkownikowi osiągnąć szybko pożądaną temperaturę, umożliwiając bardziej stabilną pracę, eliminując wibracje występujące w tradycyjnych sprężarkach.

Niezawodność zapewnia wymiennik ciepła Ocean Black Fin, który jest wysoce odporny na korozję, ponieważ jest przeznaczony do pracy w środowiskach zagrożonych korozją. Przekłada się to na dłuższą żywotność produktu i niższe koszty konserwacji.

Monoblok THERMA V R32 jest sterowany przez LG SmartThinQ, aplikację na smartfony, która pozwala użytkownikowi zdalnie kontrolować i zarządzać funkcjami takimi jak włączanie / wyłączanie zasilania, zaawansowane zarządzanie pracą, monitorowanie zużycia energii, temperatura i wybór trybu pracy.