Projektanci wciąż mają wiele pytań o wentylację pożarową. Tak było także podczas II webinarium Fläkt Bovent i HVACR.pl, którego przedmiotem była wentylacja strumieniowa w garażach. Duże zainteresowanie i szereg pytań skłoniły organizatorów do wyboru kolejnego tematu webinarium: Liczba się nie liczy. Skuteczna ochrona przedsionków przed zadymieniem. Zajmiemy się nim 4 listopada 2015 roku – czyli tradycyjnie w środę, w samo południe.

Liczba się nie liczy... chodzi o liczbę drzwi, która przy zastosowaniu odpowiednich rozwiązań nie wpływa na skuteczność ochrony przedsionków przed zadymieniem. Jak to osiągnąć, podczas webinarium wyjaśni Sławomir Antkowiak, Regionalny Przedstawiciel Handlowy (Wrocław) Fläkt Bovent. Przedstawi wymagania prawne i ograniczenia technologiczne oraz ciekawe rozwiązania dobrze znanych problemów projektowych.

Listopadowe wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do projektantów i przyszłych projektantów. Forma seminarium internetowego umożliwia aktywne uczestnictwo z dowolnego miejsca. Można zadawać pytania przez czat, a po webinarium – skorzystać z materiałów dodatkowych przeznaczonych wyłącznie dla uczestników. Wystarczy komputer  z dostępem do Internetu (albo urządzenie mobilne z aplikacją) i wcześniejsza rejestracja.

Dołącz do wydarzenia w ulubionym medium społecznościowym i powiedz o nim znajomym!

Facebook   
Google+    Twitter


Informacje praktyczne o webinarium Liczba się nie liczy. Skuteczna ochrona przedsionków przed zadymieniem.

data: 4 listopada 2015 roku
start: godz. 12.00.
czas trwania: ok. 60 minut.
udział: nieodpłatny, po wcześniejszej rejestracji

uwaga: liczba uczestników ograniczona