Po bardzo dobrze przyjętym webinarium o roli systemów HVACR w certyfikacji LEED, Fläkt Bovent zaprasza na kolejne spotkanie online. Tym razem firma podzieli się swoimi pomysłami i doświadczeniami z zakresu wentylacji strumieniowej, stosowanej nie tylko w funkcji wentylacji pożarowej, ale i do wykrywania (i eliminowania) CO i LPG w powietrzu w garażu.

Webinarium poświęcone wentylacji strumieniowej, nieodpłatne dla zarejestrowanych uczestników, odbędzie się 16 września o godz. 12.00 i potrwa ok. 60 min. Adresowane jest głównie do projektantów i przyszłych projektantów. W tajniki zastosowań JetThrust – systemu wentylacji strumieniowej Fläkt Woods – wprowadzi ich mgr inż. Aleksandra Kaczmarek, Inżynier Wsparcia Technicznego w dziale wentylacji pożarowej Fläkt Bovent.

Wentylacja strumieniowa może (i powinna) być wykorzystywana nie tylko do usuwania produktów spalania w warunkach pożarowych. System ten spełnia także funkcję bytową, zabezpieczając garaż przed wzrostem stężenia nie tylko CO, ale i LPG w powietrzu. Podczas webinarium będzie można poznać szereg niuansów dotyczących rozwiązania w funkcji bytowej.

Zapraszamy do udziału! Przypomnijmy - webinarium (web+seminarium) to krótkie szkolenie internetowe, dostępne dzięki komputerowi z dostępem do Internetu. Udział wymaga tylko wcześniejszej rejestracji.

 

Dołącz do wydarzenia w ulubionym medium społecznościowym i powiedz o nim znajomym!

Facebook    Google+

 

Informacje praktyczne o webinarium Bezpieczeństwo nie tylko podczas pożaru.
Wentylacja strumieniowa garaży z funkcją detekcji i usuwania CO i LPG

data: 16 września 2015 roku
start: godz. 12.00.
czas trwania: ok. 60 minut.
udział: nieodpłatny, po wcześniejszej rejestracji