Mega kompleks, składający się z sześciu ośmiokondygnacyjnych budynków, będzie miał pojemność około 500 000 ton chłodzonych towarów. Znajduje się w porcie Nansha, w obszarze Guangzhou w delcie Rzeki Perłowej, jednej z pięciu największych infrastruktur na świecie dla ruchu kontenerowego.

Kompleks będzie spełniał wymagania łańcucha chłodniczego na targu owocowym Jiangnan w Kantonie i wszystkich głównych aglomeracjach miejskich, od Shenzen po Hongkong i Makao, w delcie Zhū Jiāng. Będzie on wykorzystywany do świeżych owoców i warzyw sprowadzanych do Chin z całego świata, zwłaszcza z Ameryki Północnej i Południowej oraz do produktów mrożonych przeznaczonych na eksport (głównie produkty rybne).

Większość jednostek chłodzących (450) dostarczonych przez chińską fabrykę Lu-Ve w Tianmen pochodziła z asortymentu przemysłowego LHS Lu-Ve. Agregaty glikolowe przeznaczone są do przechowywania w chłodniach produktów o dużej wilgotności oraz do mrożenia w temperaturach od -10 do -30°C). Inne kompaktowe lodówki z komercyjnej gamy produktów FHC o niskim poziomie hałasu i wysokiej wydajności były przeznaczone do komór chłodniczych świeżych produktów o dodatniej temperaturze lub produktów mrożonych o temperaturze do -18°C.