2VV to uznany na rynku europejskim producent kurtyn powietrznych, rekuperatorów, urządzeń wentylacyjnych i szerokiej gamy akcesoriów. Firma powstała w 1995 roku i od samego początku stawia na wysoką jakość produktów, nowoczesne trendy w projektowaniu oraz niezawodność urządzeń. 2VV może pochwalić się zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz doskonałym zapleczem technicznym i projektowym. Firma regularnie pojawia się na najważniejszych targach branżowych w Europie, dzięki czemu jest na bieżąco z najbardziej nowoczesnymi trendami i technologiami. Produkty 2VV spełniają również wymogi najbardziej wymagających norm europejskich.

Dzięki wzbogaconej ofercie urządzeń HVAC, Maxair wychodzi naprzeciw wymaganiom klientów oraz podąża za najnowszymi trendami w tej branży. Kompetentny zespół doradców dostosowuje ofertę do potrzeb każdego z klientów, jak również doradza w sprawach technicznych i szkoli w razie potrzeby.

Maxair hvac technic zaprasza do współpracy instalatorów (firmy wykonawcze), którym oferuje dostępność produktów 2VV, wiedzę i doradztwo techniczne oraz pełne wsparcie posprzedażowe.

Cennik 2013 urządzeń 2VV w pdf: POBIERZ

 

Na zdjęciu głównym: stoisko Maxair hvac technic podczas Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2013. Fot. HVACR.pl