Tour po Centrum Logistyczno-Produkcyjnym VTS Group w Nadarzynie

„Nasze zaproszenie przyjęli przedstawiciele biur projektowych, firm wykonawczych oraz inwestorów z całej Polski. Byli wśród nich nasi stali i lojalni klienci, którzy od lat korzystają z innowacyjnych rozwiązań proponowanych przez VTS” - tłumaczy Jarosław Jóźwiak - Managing Director VTS Polska. "W tym roku zorganizowaliśmy cykl seminariów w Centrum Logistyczno - Produkcyjnym, aby pokazać skalę tego obiektu, w którym odbywa się całość procesu wytwarzania urządzeń zgodnie z procedurami i nowoczesnymi standardami VTS Group. Warto podkreślić, że obiekt w Nadarzynie, jest jednym z trzech jakie posiadamy na całym świecie".

Tegoroczne seminaria przyjęły całkiem nową, innowacyjną formę. Gościom zaproponowano nie tylko klasyczną prezentacją produktową, ale też tzw. tour po całym nadarzyńskim obiekcie. Funkcję moderatorów pełnili Product Managerowie VTS. Klienci poznali najnowsze rozwiązanie wdrożone dla centrali VENTUS, czyli nawilżanie adiabatyczne, które jest już dostępne na rynku polskim od połowy czerwca. Uczestnicy mieli też szansę zobaczyć centralę kanałową VENTUS N-TYPE z opcją odzysku energii w postaci rekuperatora krzyżowego. Klienci VTS przekonali się również, jak istotnym elementem jest system monitorowania jakości każdego urządzenia VTS.

Ostatnim punktem programu była wizyta w VENTUS Knowledge Centre (VKC), które jest częścią nadarzyńskiego centrum. VKC jest nowoczesnym połączeniem centrum konferencyjnego, w którym odbywają się seminaria oraz show room’u, gdzie każdy ma unikalną szansę zobaczyć wszystkie urządzenia na żywo.

Warto zaznaczyć, że seminaria produktowe są jednym z ważniejszych elementów komunikacji VTS, która koncentruje się na Kliencie, jego potrzebach i oczekiwaniach.