• Dostępne jako jednostki chłodzące lub z pompą ciepła
• Dostępne w 10 różnych mocach od 50 do 170 kW
• Wysoka wydajność sezonowa dzięki czynnikowi chłodniczemu R32
• Wysoka jakość i trwałość - w 100% testowane fabrycznie
• Możliwość dostosowania konstrukcji do potrzeb klienta

Panasonic Heating & Cooling Solutions ogłosił wprowadzenie do sprzedaży agregatów chłodniczych ECOi-W R32. Typoszereg agregatów oferuje szeroki wybór mocy od 50kW-176kW w trybie chłodzenia i 53kW-182kW w trybie grzania. Jest idealny do zastosowań w dużych obiektach mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych, takich jak hotele, biura i szpitale. Nowe agregaty chłodnicze umożliwiają dostosowanie konstrukcji dzięki różnym konfiguracjom dostosowanym do potrzeb instalacji.

Agregaty chłodnicze ECOi-W charakteryzują się wysokim poziomem sprawności dzięki wydajnej pracy sprężarki, zaprojektowanej specjalnie dla czynnika chłodniczego R32, który charakteryzuje się bardzo niskim potencjałem tworzenia efektu cieplarnianego (GWP), a jednocześnie zapewnia wysoką wydajność.

Niezawodny agregat chłodniczy HVAC jest dostępny w 10 wydajnościach i czterech typach obudowy, w zależności od wielkości urządzenia. Oferując szereg rozwiązań spełniających wszelkie potrzeby, agregaty chłodnicze są dostępne w wersjach chłodzących lub z pompą ciepła. Konstrukcja jest dostosowywana do potrzeb projektu, z różnymi konfiguracjami typów wentylatorów, opcjami akustycznymi (dostępne są urządzenia o bardzo niskim poziomie hałasu), wbudowanym zestawem hydraulicznym i innymi. Urządzenia mogą być również wyposażone w pompę o zmiennej prędkości obrotowej, która automatycznie dostosowuje swoją prędkość do wymaganej wydajności.

W celu zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania, urządzenia są wyposażone w łatwy w obsłudze sterownik i prosty zewnętrzny panel sterowania, na którym wyświetlane są parametry pracy i alarmy. Urządzenia mogą być sterowane za pomocą aplikacji ECOi-W Cloud, która umożliwia zdalny dostęp w czasie rzeczywistym za pomocą urządzenia mobilnego w celu zoptymalizowania prac serwisowych i konserwacyjnych. Ponadto, aplikacja umożliwia powiadamianie o alarmach, raportowanie, wizualizację wykresów i wiele innych.