W uroczystości wmurowania kamienia węgielnego wzięli udział przedstawiciele chińskiego Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego z obszaru XuGuan.

Nowafabryka w Suzhou zwiększy produkcję na rynek chiński oraz region Azji i Pacyfiku. Z powierzchnią 15 000 m² będzie to trzykrotnie większa niż obecna fabryka, oddalona o około 3 km. Carel Grupa planuje przenieść się do nowej siedziby w pierwszym kwartale 2019 roku.

Podczas wydarzenia Luciano Marzaro, dyrektor zarządzający Carel Electronic Suzhou, wyjaśnił strategiczną decyzję Carela o budowie nowego zakładu w dzielnicy przemysłowej Suzhou: "Dzięki skonsolidowanej infrastrukturze i niezbędnym technologiom Suzhou jest idealnym miejscem do produkcji i wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań takie jak te wykonane w nowej fabryce Carel. Nowa fabryka podkreśli również naszą przestrzeń badawczo-rozwojową, prawdziwą doskonałość Carel Electronic Suzhou, która odpowiada za 24% działalności badawczo-rozwojowej Grupy. "

"Budowa tego nowego zakładu pozwoli nam opracować zaawansowane rozwiązania, które całkowicie spełnią oczekiwania klientów w Chinach i pozostałej części Azji", powiedział Alberto Catullo, regionalny dyrektor generalny Carel, North APAC

Carel w Chinach obecny jest od 2005 roku od utworzenia spółki zależnej Carel Elektroniczny Suzhou.

 

Fot. www.carel.it