Z początkiem marca firma KLIMA-THERM uruchomiła Program Partnerski FUJITSU „Poznaj Klimat – Made in Japan” z atrakcyjną nagrodą główną – wyprawą marzeń do orientalnej Japonii. Program dedykowany Partnerom handlowym FUJITSU, realizowany już po raz piąty, w tym roku wzbogacono o autorską, responsywną platformę www z szeregiem nowych funkcjonalności i praktycznych narzędzi.

„Made in Japan” to motyw przewodni nowego Programu Partnerskiego FUJITSU „Poznaj Klimat”, który KLIMA-THERM dedykuje grupie współpracujących z firmą Dystrybutorów i Autoryzowanych Partnerów Serwisowych (APS). Ideą realizowanego już po raz piąty Programu jest motywacja Partnerów handlowych do dokonywania regularnych zakupów, które premiowane są punktami. Dla najbardziej aktywnych uczestników firma KLIMA-THERM w tym roku przygotowała ekskluzywną wyprawę marzeń do kraju pochodzenia marki FUJITSU – Japonii, oraz dziesiątki atrakcyjnych nagród.

W odróżnieniu od poprzednich edycji, nowa formuła Programu „Poznaj Klimat – Made in Japan” oferuje Partnerom FUJITSU znacznie więcej, a to dzięki innowacyjnej platformie www będącej efektem autorskiego, unikalnego na rynku projektu firmy KLIMA-THERM. Strona www.poznaj-klimat.pl jest nie tyko serwisem agregującym indywidualną punktację oraz tworzącym zbiorcze rankingi, ale stanowi również praktyczne narzędzie szybkiego dostępu do najważniejszych informacji o zakupionych w Programie urządzeniach. Bezpośrednio z poziomu platformy klienci KLIMA-THERM otrzymują szereg funkcjonalnych korzyści tj. m.in. historia zakupów z podglądem faktur, wgląd w pełną dokumentację techniczną: montażowo-serwisową oraz instrukcje obsługi, jak i możliwość wygenerowania i wydruku kart gwarancyjnych. Ponadto serwis zintegrowano z systemem rezerwacji szkoleń poprzez aktywny interfejs z funkcją autouzupełniania danych klienta zalogowanego na platformie „Poznaj Klimat”. Strona www Programu jest responsywna i została zaprojektowana z myślą o najpopularniejszych na rynku przeglądarkach internetowych w wersjach na urządzenia stacjonarne i mobilne.

- W tym roku „Poznaj Klimat” proponuje naszym klientom znacznie więcej, i w tym sensie jest on zupełnie nową odsłoną projektu z sukcesem realizowanego przez naszą firmę już po raz piąty. Chcąc dostarczyć współpracującym z nami Partnerom FUJITSU wartość dodaną – nie tylko na wymiarze programu wspierającego sprzedaż produktów z oferty KLIMA-THERM z prestiżową nagrodą główną, wyprawą VIP do Japonii – samodzielnie opracowaliśmy i wdrożyliśmy innowacyjną platformę www pełniącą jednocześnie funkcję profesjonalnego i, co ważne, intuicyjnego w obsłudze narzędzia dostępu do dokumentacji zakupionych urządzeń – podkreśla Przemysław Kukowski, Zastępca Dyrektora ds. Handlowych i opiekun merytoryczny Programu. – Program „Made in Japan”, będący rezultatem kilku lat doświadczeń z poprzednich edycji oraz wielu miesięcy pracy koncepcyjnej, marketingowej i programistycznej, to w naszej branży bez wątpienia nowa jakość w obszarze współpracy z klientem – dodaje Przemysław Kukowski.

Tegoroczna edycja Programu Partnerskiego FUJITSU „Poznaj Klimat” wyróżnia się również pod względem komunikacji z jego uczestnikami. Platforma www ukierunkowana została na bieżący kontakt z klientem, czemu służy m.in. rozbudowany panel administracyjny dla pracowników KLIMA-THERM, jak również wygodny, dostępny z wielu poziomów platformy formularz służący uczestnikom Programu do szybkiego kontaktu z firmą. Strona www.poznaj-klimat.pl zyskała ponadto moduł „Aktualności” zastępując dotychczasowe narzędzie w postaci tradycyjnego e-biuletynu.

- Nowy Program stanowi odzwierciedlenie filaru działalności naszej firmy, jakim jest budowanie partnerskiej relacji z klientem opartej m.in. na dostarczaniu najlepszych, nowoczesnych narzędzi wspierających sprzedaż, a przekładających się na nasz wspólny sukces w biznesie. Nieodzowną częścią zarządzania relacją jest z kolei komunikacja i stały kontakt z klientami, czemu z pewnością sprzyjać będzie nowa platforma www Programu – zauważa Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM. – Jestem przekonana, że „Made in Japan” to projekt wyjątkowy, łączący wszystkie atuty wypracowane w poprzednich edycjach Programu z nową wartością oferowaną przez konkretne narzędzia usprawniające wgląd do najważniejszych informacji o firmie i produkcie – podsumowuje Ewa Pilarska.

Program „Poznaj Klimat – Made in Japan” ruszył 1 marca. Platforma dostępna jest po adresem www.poznaj-klimat.pl. Równolegle z uruchomieniem Programu do Dystrybutorów i Autoryzowanych Partnerów Serwisowych (APS) FUJITSU rozesłane zostały zaproszenia do uczestnictwa zawierające nowe loginy i hasła.