Promocja dobrego desing'u targowego

Konkurs StandOUT. - wirtualny konkurs na najciekawsze stoiska targowe - ma na celu promocję Wystawców, projektantów i firm obsługujących wystawców. To dzięki konkursowi StandOUT., stoiska żyją dłużej, niż w krótkim, zaledwie kilkudniowym czasie trwania targów. Konkurs ma też na celu wywołanie dyskusji na temat design’u targowego, jako elementu komunikacji firm.

Konkurs standOUT. pokazuje, że warto wcielać w życie trudne i wymagające projekty, a wysiłek ten jest zauważany i doceniany. StandOUT. to konkurs nadający nową jakość wystawiennictwu i rozumieniu miejsca, jakie pełni ono w tworzeniu spójnej komunikacji przedsiębiorstw. Jest to jedyny konkurs na najciekawsze stoiska targowe, w którym głosy oddają: designerzy, wystawcy, partnerzy i klienci wystawców, osoby odwiedzające targi, organizatorzy wystąpień targowych, media branżowe. Konkurs StandOUT. inicjuje dyskusje na temat design’u targowego, jako elementu komunikacji firm.

 

Stoiska targowe długo po tragach

Konkurs powstał po to, by stoiska żyły dłużej, niż czas trwania targów.

Prezentowane w galerii konkursowej stoiska są oglądane, oceniane i pozostają na długo w pamięci, na zawsze w internecie.

 

Najlepsze nagradzane

Najlepsze stoiska nagradzane są prestiżową nagrodą: statuetką zaprojektowaną przez znanego polskiego rzeźbiarza Krzysztofa Sołowieja.

 

Głosowanie na stoiska Instalacje 2014

Targi Instalacje 2014 odbywają w dniach od 8 kwietnia do 11 kwietnia br. Głosowanie na najciekawsze stoiska rozpocznie się po zakończeniu targów, w kwietniu 2014 roku i będzie odbywało się na stronie portalu exspace.pl do 18 maja br.

W galerii konkursowej umieszczane są najciekawsze realizacje zabudów targowych Międzynarodowych targów instalacyjnych Instalacje. Do każdego ze stoiska w galerii konkursowej przypisana jest punktacja (1-5).

Głosować może każdy: wystawcy, goście targowi, designerzy, graficy, architekci i użytkownicy portalu. Każdy może oddać jeden głos.


To już było: StandOUT. INSTALACJE 2012

Dwa lata temu zwycięzcą konkursu zostało stoisko firmy FLOWAIR, zaprojektowane przez Piotra Witwickiego z firmy Littera, która zrealizowała zabudowę.

Oto lista pozostałych Laureatów w kolejności zdobytych punktów:

1. Miejsce FLOWAIR | 273 pkt. Design by Piotr Witwicki (Littera)
2. Miejsce POUJOULET | 234 pkt. Design by Anna Karwowska (Littera)
3, Miejsce HEIZTECHNIK | 212 pkt.
4. Miejsce HONEYWELL | 190 pkt. Design by Agata Wojtynek (Studio Senso)
5. Miejsce SCROL | 166 pkt.
6. Miejsce GRAS | 151 pkt.
7. Miejsce AERECO | 121 pkt.
8. Miejsce PENTAIR WATER | 120 pkt.
9. Miejsce BERLINERLUFT. | 106 pkt. Design by Jacek Bartosiewicz
10. Miejsce MARK | 100 pkt.

 

StandOUT. - spotkanie biznesu z design'em

To już 17. edycja konkursu StandOUT.

Organizatorem konkursu jest portal eXspace.pl |BEYOND FAIR DESIGN.

Relacje z poprzednich edycji konkursu standOUT.: http://exspace.pl/contests/index/5

HVACR.pl jest Patronem Medialnym konkursu StandOUT. Instalacje 2014, razem z :

www.hardturning.pl 
www.metalmedia.pl
www.remontomat.pl

17. StandOUT.