8-11 kwietnia br. Poznań stanie się polską stolicą instalatorów oraz projektantów instalacji, których organizatorzy spodziewają się w liczbie zbliżonej do 30 tysięcy. Na targowych gości czekać będą najnowsze propozycje produktowe i technologiczne wystawców polskich i zagranicznych oraz wydarzenia towarzyszące - m.in. pokazy, konferencje czy debaty.

8 kwietnia odbywa się II konferencja Stowarzyszenia Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych. Konferencja ma na celu ożywienie i wsparcie funkcjonującego rynku urządzeń grzewczych w dziedzinie rozwoju i innowacji. W centrum uwagi Konferencji znajdą się zarówno interesy i potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw działających na rynku instalacyjno - grzewczym, jak też producentów urządzeń obecnych na rynku polskim.

Warto zaplanować udział w konferencji PORT PC. 9 kwietnia 2014 roku organizacja zaprasza specjalistów z branży grzewczej na wydarzenie pod intrygującym tytułem „Wiedza daje przewagę. Rewolucja w technice grzewczej w 2015 roku. Czy jesteś na nią przygotowany?”. Tematami będą: zmiany  w wymaganiach zawartych w przepisach polskich i europejskich, program wsparcia małych instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii (OZE) „Prosument”, jakość wykonania instalacji z pompami ciepła czy europejski system szkoleń i certyfikacji instalatorów pomp ciepła EUCERT.

Warto nadmienić też, że jednym z patronów branżowych targów zostało w tym roku Krajowe Forum Chłodnictwa.

W tym roku odbędą się już IV Mistrzostwa Polski Instalatorów - eliminacje wyłoniły blisko 100 instalatorów, którzy zmierzą się nie tylko z czasem, ale również dokładnością montażu! Na pobicie czeka rekord Waldemara Jackowskiego: 1 minuta, 13 sekund i 60 setnych sekundy. Zwycięzca wyjedzie z targów Mercedesem Citan!

Sprawdź:

Portal HVACR.pl jest patronem medialnym targów Instalacje.