Poznańskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji zaprasza do skorzystania z promocji PRAKTYKA W SUPER CENIE!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ na na WARSZTATY KLIMATYZACYJNE a zyskasz możliwość uczestnictwa w nowym szkoleniu pt. Budowa, działanie oraz eksploatacja sprężarek i wymienników ciepła

ZAOSZCZĘDZISZ 180 zł!

WARSZTATY KLIMATYZACYJNE - to „klimatyzacja w pigułce” - szkolenie praktyczne dotyczące montażu i serwisu klimatyzatorów typu compact i split. Dodatkowo Organizator Warsztatów proponuje udział w nowym kursie pt. BUDOWA, DZIAŁANIE ORAZ EKSPLOATACJA SPRĘŻAREK I WYMIENNIKÓW CIEPŁA. Szkolenie jest przewidziane dla personelu montażowego, odbiorczego oraz serwisowego. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z budową i zasadami działania sprężarek. Podczas szkolenia poruszana jest tematyka czynników chłodniczych stosowanych w sprężarkach i zwracana uwaga słuchaczy na aspekty ekonomiczne w instalacjach grzewczych i klimatyzacyjnych.

W cenie szkolenia:
• materiały szkoleniowe,
• przerwy kawowe i obiadowe
• zaświadczenie uczestnictwa w kursie
• promocje na książki

 

*Promocja dotyczy Warsztatów Klimatyzacyjnych w terminie 26.09.2013 r. oraz kursu pt. Budowa, działanie oraz eksploatacja sprężarek i wymienników ciepła w terminie 07.10.2013 r. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy szkolenia@systherm.pl bądź telefoniczny tel. 663 636 048. Zgłoszenia przyjmowane są do 18.09.2013 r.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń! Pobierz kartę zgłoszenia

 

Szkolenia odbywają się w siedzibie Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o. przy ul. Św Wincentego 7 w Poznaniu.

Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o.