Nowa siedziba Ventia Sp. z o.o. położona jest w Ideal Idea City Parku przy ul. Mieczysława Słowikowskiego na granicy Warszawy i Raszyna, w sąsiedztwie węzła S2/POW.

Ideal Idea City Park to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce: cały kompleks jest realizowany w technologiach zgodnych z restrykcyjnymi normami izolacyjnymi, które wejdą w 2021 r. oraz z certyfikatem BREEAM spełniając najwyższe kryteria w takich kategoriach jak jakość powietrza, komfort termiczny, akustyka czy zużycie energii i innowacyjność.

Nowa powierzchnia magazynowa firmy wyniesie 2000 m2 czyli o ponad 75% więcej, niż dotychczas, natomiast powierzchnia biurowa 586 m2 (więcej o 140%)

"Nowa, dużo większa siedziba firmy to naturalny krok w rozwoju naszej firmy. Z roku na rok VENTIA rozwija się bardzo dynamicznie, stale zwiększając zatrudnienie, zwiększając portfolio klientów i poszerzając zakres produktów dostępnych prosto z magazynu. To bardzo ważne dla naszych klientów, żeby na miejscu byli komfortowo obsłużeni oraz dostali „od ręki” wszystko czego potrzebują – zaczynając od akcesoriów montażowych HAVACO, a na centralach wentylacyjnych KOMFOVENT i klimatyzatorach AlpicAir kończąc." - czytamy na www.ventia.pl.