W sumie, na przestrzeni kilku lat, już blisko kilkuset profesjonalistów z branży HVAC miało okazję osobiście poznać jedną z najnowocześniejszych fabryk central wentylacyjnych w tej części Europy. Podczas zwiedzania fabryki, goście mieli możliwość osobiście ocenić zaawansowaną technologię, która składa się na proces powstawania urządzeń Komfovent. Po wizycie podkreślali nowoczesny i zautomatyzowany park maszynowy, wysokiej jakości komponenty, drobiazgową dbałości o szczegóły oraz ścisły nadzór i kontrolę na wszystkich etapach produkcji. Ich zdaniem, to wszystko ma wpływa na efekt końcowym, czyli wysoką jakość, niezawodność i funkcjonalność central Komfovent.

Wizyta w fabryce nie była edynym punkt programu. Uczestnicy wyjazdu mogli obejrzeć główne zabytki Wilna, przede wszystkim obiekty sakralne z licznymi kościołami, cerkwiami, starówkę i oczywiście Ostrą Bramę. Słoneczna pogoda sprzyjała wizycie w malowniczym mieście Troki, którego główną atrakcją jest zamek Wielkich Książąt Litewskich na jeziorze Galve. Z kolei wieczorami goście mogli poznać kuchnię litewską, zarówno w wydaniu tradycyjnym jak i nowoczesnym, a wszystko w przepięknym otoczeniu starówki i kompleksu Belmontas.

O marce Komfovent

Producentem central Komfovent jest litewska firma AMALVA, lider w produkcji urządzeń wentylacyjnych w północno-wschodniej Europie. Nowoczesna fabryka o imponującej powierzchni ponad 40 000 m2 mieści się na przedmieściach Wilna w. Obecnie, roczna produkcja sięga ponad 20.000 urządzeń, które eksportowane są do blisko 30 krajów Europy, w tym do Skandynawii, Niemiec, Polski.