Aktualności (centrale z odzyskiem ciepła, rekuperatory)

O rekuperacji na czacie

Od teraz można porozmawiać online o rekuperacji i centralach z odzyskiem ciepła z konsultantami ALNOR Systemy Wentylacji.

Lindab wspiera działania Politechniki Warszawskiej

Już od 8 lat Lindab wspiera merytorycznie Politechnikę Warszawską. Po tablicach informacyjnych i szkoleniach dla studentów przyszła pora na wyposażenie sali dydaktycznej, która od tego roku akademickiego wspomoże kształcenie praktyczne.

Wybór centrali wentylacyjnej w wideoporadniku Ventia

Przygotowany przez firmę Ventia firm „Jak wybrać centralę wentylacyjną” w bardzo prosty sposób przedstawia klientom wady i zalety rozwiązań technologicznych w centralach rekuperacyjnych.

Szkolenia z rekuperacji 2013-2014

Po wakacyjnej przerwie Firma Bartosz Sp.J. wznawia szkolenia dla instalatorów i projektantów systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Centrala rekuperacyjna VENUS w ofercie MAXAIR hvac technic

Typoszereg rekuperatorów Venus marki 2VV to nowy produkt stworzony z myślą o domach pasywnych i energooszczędnej wentylacji z odzyskiem ciepła. Dzięki nowatorskiej - lekkiej i zwartej konstrukcji oraz doskonałym parametrom technicznym znajdą zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebna jest skuteczna i ekologiczna wentylacja. Polecane są szczególnie do domów jednorodzinnych, małych biur, sklepów, restauracji, itp.