Dzisiaj (11 marca) we Frankfurcie nad Menem rozpoczęły się targi ISH 2019, które potrwają do 15 marca 2019 r. Zapraszamy na stoisko nr C31 ALNOR Systemy Wentylacji w hali 8.0.

Targi można zwiedzać od poniedziałku 11 marca do czwartku 14 marca od godz. 9:00 do 18:00, a w piątek 15 marca do godz. 17:00.
ALNOR na stoisku będzie prezentować nowoczesną instalację oddymiającą SMOKE System, klapy przeciwpożarowe oraz regulatory powietrza VAV i CAV.

Spółka ALNOR Systemy Wentylacji jest wystawcą ISH nieprzerwanie od roku 2005. – Udział w targach międzynarodowych to okazja do prezentacji oferty firmy, wprowadzenia nowych produktów i zapoznania się z rozwiązaniami, które są stosowane na innych rynkach – mówi Rafał Olejnik Dyrektor Marketingu ALNOR Systemy Wentylacji.

ISH to jedna z największych międzynarodowych imprez branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych, na której nie brakuje polskich marek. Każdą edycję targów odwiedza blisko 200.000 profesjonalistów. To doskonała okazja, z której korzysta ponad 2.500 firm, do wprowadzenia na światowy rynek najnowszych produktów, technologii i rozwiązań. Oprócz branży HVAC, na targach prezentują swoja ofertę producenci wyposażenia łazienek i instalacji wodno-sanitarnych. >>lista polskich wystawców na ISH 2019