Nowe biuro w Kijowie jest filią Bitzer Austria i jego zadaniem jest wsparcie ukraińskich hurtowników Domus Frigus and Schiessl GmbH.

Podkreślając wagę ukraińskiegorynku, Gianni Parlanti główny specjalista ds. sprzedaży i marketingu Bitzer, powiedział: "Mamy duży udział w rynku i zdobyliśmy wiele zaufania dzięki ścisłej współpracy z lokalnymi partnerami. Jesteśmy pewni, że ukraińska gospodarka, w tym rynek chłodnictwa i klimatyzacji wciąż mają duży potencjał. Dlatego chcemy rozwijać się w regionie dzięki naszej bazie w Kijowie i wzmacniać relacje biznesowe poprzez osobisty kontakt z użytkownikami."

Michael Eichberger, dyrektor zarządzający Bitzer Austria, powiedział, że nowe biuro na Ukrainie ma ogromne znaczenie, ponieważ jest to pierwsza bezpośrednia obecność firmy w tym regionie. "Biuro będzie obsługiwało nie tylko rynek ukraiński, ale także Azerbejdżan, Gruzję i cały region" - wyjaśnił.

Na zdjęciu: Gianni Parlanti główny specjalista ds. sprzedaży i marketingu Bitzer (z tyłu, trzeci od lewej) podczas uroczystości otwarcia biura w Kijowie