Najnowszym rozwiązaniem firmy Berluf jest centrala Atomic na zagrożenia biologiczno-chemiczno-radioaktywne. System ten jest dedykowany do pomieszczeń pełniących funkcję schronu, bunkra. Urządzenie gwarantuje bezpieczeństwo podczas zdarzeń, do których może dojść w czasie konfliktu zbrojnego, niebezpieczeństwa nuklearnego, jak również podczas nagłych zjawisk pogodowych. Zadaniem nowej centrali Berluf jest bowiem doprowadzenie do pomieszczeń oczyszczonego i przefiltrowanego powietrza z zewnątrz.

Atomic Berluf

Napływające z całego świata informacje o kolejnych konfliktach zbrojnych, zagrożenia nuklearne czy też biologiczne, jak również nagłe i niezwykle silne zjawiska pogodowe powodują, że coraz więcej osób myśli o przygotowaniu bezpiecznego pomieszczenia na wypadek kataklizmu. Inżynierowie z firmy Berluf przygotowali centralę biologiczno – chemiczno - radioaktywną Atomic, dedykowaną do rozwiązań o parametrach schronu, bunkra.  System filtrów zastosowany w urządzeniu Atomic uchroni przed bakteriami, wirusami, toksycznymi chemikaliami przemysłowymi, materiałami promieniotwórczymi, a także bojowymi środkami chemicznymi. A wszystko po to, by na wypadek katastrofy, zadbać o bezpieczeństwo najbliższych.

Technologia przyszłości Berluf w służbie bezpieczeństwa

W centrali biologiczno – chemiczno - radioaktywnej Atomic firmy Berluf wykorzystano kilka poziomów filtracji, które pozwalają usunąć wszystkie, niebezpieczne substancje z powietrza.  Stopień oczyszczania powietrza to skuteczności 99,995%. Duża zaletą takiego rozwiązania jest oczyszczanie powietrza nie tylko z bakterii i wirusów, ale także z pyłu promieniotwórczego powstającego w wyniku działania np. bomby nuklearnej. Centrala Atomic firmy Berluf wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej. Dzięki temu odporna jest na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Producent zaleca, by centrala była podwieszona i pracowała w pozycji poziomej.

Atomic Berluf

Centrala biologiczno – chemiczna Atomic firmy Berluf, cena netto 19 000 zł

BERLÜF GmbH
42-280 Częstochowa
ul. Główna 188, Poland
tel. (34) 370 31 07 - 08
fax (34) 370 31 77
info@berluf.com
www.berluf.com