Od marca do listopada 2017 trwa CIAT TOUR – załoga firmy odwiedzi się 21 krajów i pokona odległość ponad 55 000 km, podróżując z Europy do Afryki Północnej i Afryki Centralnej oraz do Rosji i Turcji.

CIAT zaprasza projektantów, inżynierów, właścicieli budynków, zarządców obiektów, wykonawców i architektów do odkrywania najnowszych, innowacyjnych rozwiązań firmy, jak i dobrze znanej kompleksowej oferty, która ukryła się na pokładzie ciężarówki obsługującej trasę.

Program obejmuje nowe centrale wentylacyjne CLIMACIAT i FLOWAY, nowy agregat wody lodowej AQUACIAT, rewersyjną pompę ciepła powietrze/woda ze sprężarką inwerterową EREBA oraz nową gamę urządzeń typu split i multisplit plus pełen zestaw klimakonwektorów CIAT: MAJOR LINE, COADIS LINE,COMFORT LINE, MELODY 2. Ponadto zostaną zaprezentowane wysokosprawne wymienniki ciepła ITEX, nowa sprężarka z zastosowaniem lewitacji magnetycznej oraz systemy nadzoru CIATControl i CIATM2M.

- W ciągu ostatnich 18 miesięcy CIAT zmieniał swoją ofertę, uzupełniając ją o nowe produkty i usługi. Międzynarodowa trasa „INTERNATIONAL CIAT TOUR” to świetna okazja, aby przedstawić nasze nowe możliwości i zaangażować klientów z całego świata, oferując im nasze doświadczenie i najnowszą ofertę tam, gdzie są - mówi Atallah Musleh, Dyrektor Sprzedaży CIAT na Europę, Afrykę i Azję Mniejszą.

Trasa oczywiście obejmuje także Polskę. Zainteresowani mogą oczekiwać dobrze wyposażonej ciężarówki z logo CIAT:

9 października Wrocław, Novotel Wrocław Centrum [więcej informacji i zgłoszenie]

11 października Warszawa, Plaza Hotel [więcej informacji i zgłoszenie]

13 października Kraków, Hotel Qubus [więcej informacji i zgłoszenie].

Każde spotkanie rozpoczyna się o 11:00 według następującego programu:

    • 11:00 otwarcie wystawy
    • 11:15 poczęstunek
    • 12:15 prezentacja
    • 13:30 zwiedzanie wystawy, dyskusja

Więcej informacji: www.ciat.com
Rejestracja: krzysztof.zdeb@ciat.utc.com

CIAT dostarcza energooszczędnych rozwiązań dla wszystkich typów budynków, takich jak biura, przemysł, hotelarstwo, centra handlowe, administracja, opieka zdrowotna, budownictwo mieszkaniowe jedno- i wielorodzinne.