Ostatnie zorganizowane w Polsce znaczące targi technologii chłodniczych odbyły się jako III Forum Chłodnictwa w 2007 roku, podczas targów Polagra-Tech. Od tamtego czasu, poznańskiej scenie wystawienniczej nie udało się zachęcić branży chłodniczej do powrotu na Polagrę. Najbliższe tematycznie targi branżowe, Forum Wentylacja i Salon Klimatyzacja, obejmują tylko wąską, wiążącą się z klimatyzacją, część zastosowań chłodniczych.

Czy zatem targi chłodnicze rzeczywiście są potrzebne?

Redakcje portalu HVACR.pl i miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja zapraszają do udziału w ankiecie TARGI CHŁODNICTWA W POLSCE. Kaprys czy konieczność? Zainteresowanie czytelników i udzielone odpowiedzi będą świetną wskazówką, czy warto próbować organizacji takich targów.

Państwa opinia jest dla nas ogromnie ważna! Aby zapewnić jak największą reprezentatywność badania, uprzejmie prosimy Respondentów o przekazanie jej również swoim kontrahentom i klientom, w tym użytkownikom instalacji chłodniczych. Wszyscy oni bowiem mogą być potencjalnymi wystawcami lub odwiedzającymi targi.

Link do ankiety: https://www.surveymonkey.com/s/M3SC3CG

Na Państwa odpowiedzi czekamy do 24 listopada 2014. Dziękujemy!