Szkolenia "Jak legalnie prowadzić firmę instalacyjno-serwisową w branży chłodnictwa i klimatyzacji? Kluczowe wymogi prawa ekologicznego dziś i jutro" dostępne są bezpłatnie dla klientów, partnerów oraz sympatyków LG. Mają oni do wyboru sześć terminów szkoleń, organizowanych od połowy kwietnia do połowy czerwca w Akademiach Klimatyzacji LG w Warszawie, Gdyni i Wrocławiu. Szkolenie prowadzone są przez ekspertów z firmy aveECO.

Początek roku przyniósł szereg nowych obowiązków, wynikających bezpośrednio ze znowelizowanego unijnego rozporządzenia o F-gazach, które muszą być realizowane przez wykwalifikowanych techników zatrudnionych w specjalistycznych firmach serwisowych. Na zadaniach związanych z czynnikami chłodniczymi nie kończą się jednak obowiązki "środowiskowe" firm chłodniczych i ich klientów, korzystających z instalacji chłodniczych.

Szkolenia "Jak legalnie prowadzić firmę instalacyjno-serwisową w branży chłodnictwa i klimatyzacji? Kluczowe wymogi prawa ekologicznego dziś i jutro" umożliwią uporządkowanie wiedzy o obowiązkach środowiskowych oraz ich skutecznej realizacji.

Ilość miejsc na każde szkolenie jest ograniczona. Zapraszamy zainteresowane firmy do zgłaszania się (prosimy kliknąć w wybrany termin):

Bielany Wrocławskie, ul. Szwedzka 5a

Gdynia, ul. Sportowa 8

Warszawa, ul. Szyszkowa 20

 

Więcej informacji na temat szkoleń: Akademia Klimatyzacji LG oraz aveECO.

Informacje merytoryczne: Michał Dobrzyński (prowadzący szkolenia), tel.: 664 601 100.