Są to narzędzia marki Milwaukee® cenione przez profesjonalistów za swoją niezawodność i wytrzymałość. Marka Milwaukee jest identyfikowana z profesjonalnymi narzędziami o najwyższej jakości, trwałości i niezawodności.

Kontakt w DABROwent do osoby odpowiedzialnej za marke Miluokee: Paweł Bieżuński, +48 501 857 581, pawel.biezunski@dabrowent.pl

>>KATALOG MILWAUKEE 2019/2020<<

 

Korporacja Milwaukee Electric Tool jest liderem w produkcji i sprzedaży elektronarzędzi heavy-duty oraz przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów na całym świecie. Firmę założono w roku 1924 i od tamtej pory Milwaukee koncentruje się na produkcji najlepszych profesjonalnych elektronarzędzi heavy-duty i akcesoriów dla nich.
Milwaukee zatrudnia ok. 1000 pracowników na całym świecie. Asortyment obejmuje ponad 500 elektronarzędzi i przeszło 3500 akcesoriów.
Milwaukee Electric Tool jest spółką zależną należącą do grupy Techtronic Industries Co. Ltd. (TTI), ttigroup.com. Grupa TTI założona w 1985 r. jest czołowym producentem, sprzedawcą i dostawcą narzędzi do remontów domów oraz urządzeń do pielęgnacji podłóg. Zatrudnia ponad 20.000 pracowników na całym świecie. Globalny portfel marek TTI obejmuje elektronarzędzia Ryobi®, Milwaukee® i AEG®, wiertła z węglików spiekanych DreBo®, urządzenia elektryczne stosowane na zewnątrz Homelite® i Ryobi® oraz urządzenia do pielęgnacji podłóg Royal®, Dirt Devil®, Regina® i VAX®. Przejęcie daje korzyści wynikające z wykorzystania sieci sprzedaży i dystrybucji TTI i Milwaukee oraz zwiększa możliwość Milwaukee.