Dni Otwarte w nowym warszawskim Oddziale Iglotech w Jankach będą trwały aż 3 dni (19, 20, 21 czerwca). Oficjalne otwarcie rozpocznie się o godz. 09:00 dnia 19.06.2013.

Z okazji otwarcia nowej siedziby Iglotech przygotował dla odwiedzających Oddział w dniach 19-21 czerwca wiele ciekawych atrakcji:

  • KIERMASZ NARZĘDZI - możliwość zakupienia narzędzi do chłodnictwa, wentylacji i klimatyzacji w bardzo atrakcyjnych cenach
  • PROMOCJE i rabaty - wybrane produkty w promocyjnych cenach i duże obniżki cen z okazji Wielkiego Jubileuszu firmy Iglotech (promocyjne pakiety z okazji 20-lecia firmy dla wszystkich klientów)
  • PREZENTACJE i porady - Dni Otwarte Iglotech to także trzy dni prezentacji. Podczas wystąpień poruszane będą zagadnienia z klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Każdy dzień poświęcony będzie innej tematyce:

                              19.06 (środa) - klimatyzacja (klimatyzatory Fuji Electric);

                              20.06 (czwartek) - wentylacja (wentylatory Neovent i Venture Ind., Forvent);

                              21.06 (piątek) - chłodnictwo (agregaty Refcold, chłodnice Friga-Bohn, sprężarki Embraco, produkty Eliwell).

Zaprezentowane zostaną najciekawsze produkty oraz nowości. Podczas Dni Otwartych będzie można skorzystać z porad Product Managerów Iglotech oraz zasięgnąć konsultacji u najlepszych producentów urządzeń w branży HVAC.

  • GRILL BAR - do dyspozycji Gości będzie dostępny przez trzy dni Grill Bar oferujący przekąski ciepłe i zimne oraz napoje.

 

Zapraszamy do Oddziału Iglotech Warszawa-Janki na ul. Wspólną 35a w dniach 19, 20 i 21 czerwca od godziny 8:00 do 16:00!