Danfoss Learning: www.learning.danfoss.pl

Na Danfoss Learning aktualnie dostępne są szkolenia z zakresu:
- podstaw chłodnictwa i technologii chłodniczych;
- różnych aplikacji chłodniczych i klimatyzacyjnych (np. komora chłodnicza, pompy ciepła, chillery, instalacje na CO2, schładzalniki do mleka itp.);
- zagadnień serwisowych (np. instalacja i serwis TZR, instalacja i serwis agregatów skraplających, instalacja i serwis poszczególnych sprężarek Danfoss: MTZ, SZ, seria H, HHP, SH itp.);
- konkretnych produktów Danfoss pokazujące ich cechy, zalety, korzyści, działanie itp. (np. zawory rozprężne termostatyczne i elektroniczne, armatura instalacji chłodniczych, sprężarki i agregaty skraplające Danfoss, itp.)

W przyszłości Danfoss planuje stopniowo aktualizować i rozwijać zarówno strukturę szkoleń, jak i ich zawartość.

Zapraszamy na Danfoss Learning!

 

E-Learning HVACR

E-learning daje swobodę i elastyczność, uczysz się, kiedy i gdzie chcesz i we własnym tempie. Taka forma doszkalania wpisuje się w intensywny tryb naszego codziennego funkcjonowania i jest świetnym sposobem na kontynuację rozwoju zawodowego. Ten ekonomiczny system nauczania jest idealny dla osób, które muszą uaktualniać swoją wiedzę techniczną lub uaktualnić wymagania dotyczące licencjonowania i certyfikacji oraz dla firm, które chcą szkolić swoją kadrę inżynierską. Multimedialne materiały dydaktyczne o tematyce HVAC&R do samodzielnej nauki - w języku angielskim - możecie znaleźć m.in. na stronach:

Prognozować można dalszy rozwój e-learningu, tym bardziej, że polscy pracodawcy, zobowiązując się do ciągłego i motywującego rozwoju pracowników, zdają sobie sprawę z korzyści płynących z efektywnego szkolenia i zalety w postaci znacznego obniżenia kosztów przeprowadzenia szkolenia poprzez eliminację kosztów podróży i zakwaterowania.