Seria klimatyzatorów sufitowych KR firmy Fujitsu General przeznaczona na rynki zagraniczne została nagrodzona tytułem „Najlepszy Produkt Roku” w kategorii Urządzenia sanitarne i klimatyzacyjne w konkursie Plus X Award 2021, przyznawanym wybitnym produktom.

Plus X Award to inicjatywa nagradzania innowacyjnych produktów i usług z całego świata. Jest sponsorowany przez Media Society Networks, niemiecką firmę reklamową i marketingową. Nagroda skupia się na 15 kategoriach produktów z trzech dziedzin – technologii, sportu i stylu życia. Produkty są sprawdzane i oceniane zgodnie z siedmioma kryteriami (innowacja, wzornictwo, wysoka jakość, łatwość użytkowania, funkcjonalność, ergonomia i ekologia).

Seria Fujitsu General KR, która szczyci się wyjątkowym wzornictwem i łatwą konserwacją, została wysoko oceniona za osiągnięcie czterech z tych „pieczęci jakości” — wysokiej jakości, wzornictwa, łatwości użytkowania i funkcjonalności. Zdobycie nagrody Plus X Award ma znaczący wpływ na strategię marki Fujitsu General, ponieważ świadczy o innowacyjności i wysokiej jakości jej produktów.
Seria KR