W XXIII edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu ocenie poddało się 107 firm. Dokonując weryfikacji, Jury brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne - uwzględniając przy tym konkurencyjność branży i osiągane na jej tle wyniki - ale również jakość i nowoczesność produktów, poziom - szczególnie proeksportowych i tworzących nowe miejsca pracy inwestycji oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową.

W kategorii małych i średnich przedsiębiorstw nominację otrzymały firmy działające w branży HVAC:

GEA Technika Cieplna

GEA TECHNIKA CIEPLNA Sp. z o.o. (www.gea-tc.com.pl) z Opola
Prezes Zarządu: Monika Błażejewska-Grudniok
Działalność firmy ściśle związana z doborem, projektowaniem i produkcją wysokosprawnych wymienników ciepła w oparciu o eliptyczne rury żebrowane ocynkowane ogniowo, ze stali węglowej, kwasoodpornej i nierdzewnej. Firma jest jedynym producentem tego typu wymienników w Polsce.
BCC nominował firmę i jej prezesa „za efektywną politykę inwestycyjną, wprowadzanie innowacyjnych produktów, a także udział w licznych akcjach wsparcia potrzebujących”.

Nominację otrzymał także producent komponentów do instalacji grzewczych oraz sanitarnych, firma

 

Capricorn logo

 

CAPRICORN S.A. (www.capricorn.pl) ze Świebodzic

Prezes Zarządu: Maciej Dobrowolski,

za „efektywną politykę inwestycyjną, stałe podnoszenie jakości oferowanych usług oraz działalność na rzecz potrzebujących”.

Gratulujemy!

Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, która wieńczy kolejne edycje konkursu, miała miejsce w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie, 25 stycznia 2014 roku.

Więcej: www.bcc.org.pl