Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 16 grudnia 2021 r.: Grupa Systemair będzie współgospodarzem szóstej edycji World IEQ Forum w dniu 16 marca 2022 r. w szwedzkim pawilonie światowym Expo w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Organizowane i produkowane przez CPI Industry, wydawcę magazynu Climate Control Middle East, Forum odbędzie się pod hasłem „Przekształcanie myśli poprzez innowacje, współpracę”. Wydarzenie posłuży jako platforma do dyskusji na temat krytycznych kwestii związanych z jakością środowiska wewnętrznego (IEQ), zwłaszcza w kontekście przedłużającej się pandemii. Sponsoring Systemair jest zgodny z zaangażowaniem firmy w edukację i podnoszenie świadomości na temat wpływu jakości powietrza w pomieszczeniach (IAQ) na ludzkie zdrowie, produktywność i komfort w celu podnoszenia standardów w branży wentylacyjnej.

W wydarzeniu wezmą udział wiodący międzynarodowi eksperci w dziedzinie HVAC, inżynierii, zdrowia publicznego i rządu, aby zapewnić holistyczne i multidyscyplinarne podejście do rozwiązywania typowych problemów związanych z klimatem w pomieszczeniach na całym świecie. Kluczowe tematy dyskusji obejmą przedefiniowanie jakości powietrza wewnętrznego z myślą o przyszłych możliwych kataklizmach, doprowadzenie istniejących rozwiązań w zakresie jakości powietrza do pełnego wykorzystania ich potencjału oraz znaczenie zrównoważenia celów związanych z kosztami cyklu życia z zapewnieniem bezpiecznego środowiska dla użytkowników w środowisku zabudowanym.

Morten Schmelzer, dyrektor ds. marketingu technicznego w Grupie Systemair, powiedział: „Cieszymy się, że możemy wspierać jako współgospodarz 6. Światowe Forum IEQ, które jest pionierskim globalnym wydarzeniem, jeśli chodzi o promowanie dyskusji na temat jakości powietrza w pomieszczeniach (IAQ) i znaczenie wentylacji. Jest to temat bardzo bliski naszym sercom w Systemair, biorąc pod uwagę jego istotną rolę w zdrowiu publicznym, dobrym samopoczuciu i produktywności. Celem Forum jest ustanowienie ustrukturyzowanych ram i promowanie wspólnych działań. Wierzymy, że Expo 2020 w Dubaju będzie świetnym tłem dla tych dyskusji, biorąc pod uwagę, że jest to kwestia kluczowa dla globalnej społeczności”.

Jako oficjalny sponsor szwedzkiego pawilonu, Systemair dostarczył innowacyjne i zrównoważone rozwiązania HVAC, aby zapewnić odwiedzającym zdrową jakość powietrza w pomieszczeniach w energooszczędny sposób, pomimo trudnych warunków temperaturowych w regionie. Forum World IEQ jest jednym z serii wydarzeń, które Systemair inicjuje przez cały okres Expo.

Aby uzyskać więcej informacji i zapytać o frekwencję, odwiedź http://ccme.events/ieq/. Aby dowiedzieć się więcej o działalności Systemair, odwiedź expo2020.systemair.com.