W marcowym InstalReporterze:

- Aktualności, w których o nowym logo i siedzibie Wilo, raporcie finansowym Ferro za 2012, instalacjach solarych na Pomorzu, cyklu szkoleń Envo i KAN-therm, targach Water&Heat, najnowszych przepisach prawnych i inne aktualności.

- Porada na temat współczynników wyrównawczych odchylenia kolektora słonecznego od kierunku południowego.

- Artykuły: o metodyce obliczania OZE z pomp ciepła; o łazience bez brodzika - czyli odwodnieniach liniowych; o charakterystykach nawiewniów; na temat uwarunkowań prawnych dla kotłowni ponad 50 kW; o sprawności kolektora słonecznego; na temat uładów hybrydowych z automatyczną adaptacją punktu biwalentnego; o pętli podłogówki i grzejniku w jednym pomieszczeniu oraz podsumowanie trendów rynku instalacyjno-grzewczego w IV kwartale 2012 roku.

- Wywiad z firmą BOSH Termotechnika - o podsumowaniu 2012 i planach na rok 2013.

- Produkty - w tym dziale na temat: zaworów ATM Afriso, zestawu ściennego Geberit, suszarkach łazienkowych Atlantic, grzejnych systemach elektrycznych Elektra, rozwiązaniach Kessel dla łazienek, odpływach Advantix Vario, ogrzewaniu i chłodzeniu ściennym KAN-therm, grzejnikach Purmo do łązienek, nowej głowicy Danfoss Panda, pompach cyrkulacyjnych c.w.u. Comfort PM i inne newsy.

Prenumerata magazynu InstalReporter jest całkowicie bezpłatna! Pobierz, czytaj, prenumeruj!

 

Pobierz PDF  >><<  Czytaj ON-LINE  >><<  Prenumeruj

Instalerporter 3_2013 De Dietrich