Atmosfera narciarska stanowiła relaksacyjną równowagę dla szkolenia z produktów włoskiej marki Clint, których firma KLIMA-THERM jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

W ramach szkolenia z zakresu wysokiej jakości agregatów chłodniczych, której poświadczeniem są imponujące referencje instalacji na obiektach obecnych we wszystkich krajach europejskich oraz w Azji, Projektanci mieli okazję obejrzeć stanowiska produkcyjne oraz testowe w fabryce produktów Clint. Podczas uroczystej kolacji kończącej szkolenie wszyscy jego uczestnicy otrzymali Certyfikaty poświadczające zdobycie wiedzy z zakresu urządzeń agregatów wody lodowej włoskiej marki koncernu G.I. Holding.

- O tym, że szusowanie w największym regionie narciarskim w Europie, jakim jest Dolomiti Superski, to najwspanialsze doświadczenie dla wszystkich miłośników sportów zimowych, nie musieliśmy naszych Klientów przekonywać – powiedziała Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR. - Cieszę się, że mieliśmy możliwość zrealizowania tak interesującego projektu efektywnie łączącego działania szkoleniowe z integracyjnymi, którego formuła - co najważniejsze dla nas - została bardzo doceniona przez wszystkich uczestników, podsumowała Ewa Pilarska.