Nowe technologie są bardzo skomplikowane, tylko młodzi są w stanie je „ogarnąć” – tak głosi popularny stereotyp i tak niestety myśli wielu z nas. Jednak prawda jest zupełnie inna – rozwój techniki ma maksymalnie ułatwić nam funkcjonowanie, a urządzenia stają coraz prostsze i bardziej intuicyjne w obsłudze. O tym właśnie mówi nowa kampania Resideo. Jej bohaterem jest chłopiec, który uczy swoich dziadków obsługi systemu bezprzewodowego sterowania ogrzewaniem evohome Honeywell Home. I wcale nie jest to długa, mozolna nauka – starsi państwo błyskawicznie zaprzyjaźniają się z urządzeniem i już po chwili bez żadnego problemu ustawiają preferowaną temperaturę w każdym pomieszczeniu swojego domu.

„Komfort dla każdego z Resideo” – wybierz urządzenia idealnie pasujące do ciebie

Evohome Honeywell Home to inteligentny termostat, który pozwala kontrolować temperaturę w 12 różnych strefach domu, zapewniając komfort cieplny w każdym pomieszczeniu, a jednocześnie zwiększając energooszczędność. Systemem tym można sterować zdalnie poprzez urządzenia mobilne z dowolnego miejsca na świecie – wystarczy dostęp do Internetu i zainstalowana aplikacja.
Evohome to doskonały wybór zarówno dla profesjonalnych instalatorów, jak i dla konsumentów. Wykorzystanie zaawansowanych rozwiązań typu „All-in-one” ułatwia proces obsługi, a instalacja możliwa jest niemalże w każdym domu. Dzięki współpracy z pompą ciepła system pozwoli jeszcze większej liczbie właścicieli domów skutecznie kontrolować temperaturę z dowolnego miejsca nawet w 12 strefach grzewczych. Mocnym atutem systemu evohome jest możliwość obniżenia opłat za energię. Utrzymanie komfortowych temperatur możliwe jest cały czas, bez względu na porę roku i pogodę, dzięki dodatkowej funkcji chłodzenia. Evohome jeszcze lepiej dopasowuje temperaturę pomieszczeń na podstawie warunków pogodowych, a także poprzez analizę szybkości nagrzewania się pomieszczeń.

Seria programowalnych termostatów T4 Honeywell Home – satysfakcja z uproszczonej obsługi
Zaprojektowana z myślą o zastosowaniach domowych i małych obiektach komercyjnych seria T4 umożliwia planowanie temperatury, zapewniając poziom użyteczności i automatycznego sterowania, jakiego klienci oczekują od dzisiejszej technologii. Dzięki odchylanej listwie zaciskowej i standardowym wymiarom montażowym termostaty te znacząco upraszczają również proces instalacji. Seria T4 została zaprojektowana tak, aby zapewnić wysoką efektywność energetyczną – gwarantują łatwą i optymalną regulację ogrzewania, mają też funkcję chłodzenia. Użytkownicy są w stanie w prosty sposób obsługiwać urządzenie dzięki przejrzystemu wyświetlaczowi cyfrowemu z czytelnymi ikonami i prostym dostępem do menu. Dzięki funkcji optymalizacji, poprzez którą urządzenie uczy się, jak ogrzewane jest pomieszczenie, termostat wymaga jedynie niewielkiej interakcji z klientem, co zwiększa komfort użytkowania, a jednocześnie poprawia zarządzanie energią.


Seria programowalnych termostatów T3 Honeywell Home – najlepszy wybór, wiele zastosowań
T3 to najłatwiejszy w obsłudze i montażu termostat na rynku. Stanowi on idealne rozwiązanie dla osób, które chcą kontrolować swój komfort w prosty sposób. Jego niewątpliwą zaletą jest elastyczny sposób programowania – do wyboru jest harmonogram 7-dniowy, 6 różnych okresów w zależności od potrzeb, tryb urlopowy lub prosty tryb pozwalający jednym kliknięciem zaprogramować harmonogram na godzinę do przodu. Termostat T3 sprzyja energooszczędności, ponieważ korzysta z zaawansowanego, samouczącego się algorytmu, który zapewnia efektywną kontrolę nad temperaturą i bardziej wydajną pracę kotła. Jest kompatybilny z kotłami standardowymi i dwufunkcyjnymi, ogrzewaniem podłogowym oraz zaworami strefowymi. Jego dodatkowe funkcje to np. ochrona przed zamarzaniem (dzięki której rury w domu nigdy nie zamarzną) czy automatyczna regulacja zegara w przypadku sezonowych zmian czasu.

"Smart Trick"

Szeroka gama wysokiej jakości produktów oferowanych przez Resideo umożliwia właścicielom mieszkań i domów pełną kontrolę nad temperaturą pomieszczeń przy jednoczesnym zapewnieniu energooszczędności. Design, zrównoważony rozwój i intuicyjna obsługa stanowią podstawę oferty produktów Resideo. A jak łatwe w obsłudze są to rozwiązania obrazuje film: https://www.youtube.com/watch?v=AzV1Xq0g4bk