Główna nagroda, nowy Mercedes Citan, już 12 grudnia trafi do zwycięzcy konkursu sprzedażowego, organizowanego przez firmę DABROwent.


Ostatni etap rywalizacji odbędzie się w bydgoskim salonie Mercedesa, gdzie zmierzą się ze sobą przedstawiciele firm, które w pierwszym etapie rywalizacji zgromadziły największą ilość punktów.


DABROwent na finał imprezy przygotował wyjątkową formę współzawodnictwa, bowiem reprezentanci przedsiębiorstw będą walczyli ze sobą w rajdowych symulatorach aut typu WRC. Zawody (pt. Rajd o Puchar DABROwent) będą rozgrywane systemem pucharowym.


- Chcieliśmy, aby nasi Klienci, po ciężkim pierwszym etapie współzawodnictwa, w finale mogli mieć możliwość dobrej zabawy. – tłumaczy Katarzyna Dąbrowska współwłaścicielka hurtowni DABROwent. - Wielu z naszych Kontrahentów jest fanami motoryzacji, zatem mamy nadzieję, że rywalizacja w symulatorze prawdziwego auta rajdowego wprowadzi dreszczyk emocji i sprawi, iż walka o Mercedesa będzie jeszcze bardziej pasjonująca – dodaje Maciej Dąbrowski, współtwórca bydgoskiej firmy.


Organizatorzy imprezy dla uczestników zabawy przygotowali również inne atrakcje, które mają umilić wszystkim pobyt w Bydgoszczy.
Konkurs hurtowni DABROwent rozpoczął się 2 grudnia 2013 roku. Zabawa została podzielona na dwa etapy. Przedsiębiorcy, którzy uprzednio zarejestrowali się w aplikacji konkursowej, w pierwszej fazie mieli za zadanie zdobyć jak największą ilość punktów. Każde wydane 1000 zł zamieniali na 1 punkt. Po pierwszym etapie, grupa przedsiębiorców z największą ilością punktów, awansowała do finałowej rywalizacji. >>więcej o konkursie