Odpowiada Pan Damian Piwowar z firmy MERSERWIS.

 

HVACR.pl: W tym roku po raz pierwszy uczestniczą Państwo w Forum Wentylacja Salonie Klimatyzacja. Co zdecydowało o udziale w tej imprezie?

D.P.: Merserwis, poza dystrybucją produktów KIMO dla branży HVACR, zajmuje się także dystrybucją aparatury kontrolno-pomiarowej dla innych branż oraz elementów automatyki. W tym samym czasie organizowane są targi Automaticon, na których dotychczas prezentowaliśmy naszą ofertę skierowaną do szerszego grona odwiedzających, reprezentujących różne branże. Profil wystawców i odwiedzających targi FW-SK jest właściwie dedykowany branży HVAC, a ponieważ wielu naszych Klientów odwiedza lub prezentuje swoje produkty na tych targach, uznaliśmy, że warto uczestniczyć w tym wydarzeniu jako wystawca.

 

HVACR.pl: Jakie mają Państwo główne oczekiwania wobec udziału w FW-SK? Na jakich zwiedzających Państwo liczą?

D.P: Spodziewamy się że targi FW-SK będą miejscem, w którym będziemy mogli spotkać się z naszymi dotychczasowymi Klientami oraz nawiązać nowe kontakty z osobami działającymi w tej branży. Bardzo ciekawie zapowiada się program seminariów, które także dla nas mogą być źródłem dodatkowej wiedzy.

 

HVACR.pl: Co będzie można zobaczyć na stoisku?

D.P.: Na naszym stoisku w zasadzie skupimy się na prezentacji produktów KIMO dla branży HVACR oraz rozwiązania pomiarowego do instalacji fotowoltaicznych.

 

MERSERWIS jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce firmy KIMO - producenta aparatury – kontrolno pomiarowej dla branży HVACR. Firma prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także świadczy usługi wzorcowania oferowanych przyrządów.