Na początku marca br. w Hannoverze odbyły się największe Targi Teleinformatyczne CeBIT. Tematem wiodącym  była „Shareconomy”, czyli efektywna wymiana wiedzy, zasobów i doświadczeń. Oficjalnym partnerem strategicznym tegorocznej edycji targów była Polska.

W obrębie przestrzeni targowej można było odwiedzić wystawę iF design exhibition, która prezentowała produkty nagrodzone prestiżową iF design award. Wśród nich znalazła się seria nagrzewnic wodnych LEO FS.

Nagrzewnica LEO FS Flowair na targach CeBIT 2013

Urządzenia firmy FLOWAIR zostały docenione za nowoczesne, zaawansowane technologicznie i oryginalne rozwiązania. Zwrócono również uwagę na niepowtarzalny wygląd oraz możliwości zastosowania. >>więcej

 

O targach CeBIT 2013

Targi CeBit to największe wydarzenie wystawiennicze branży teleinformatycznej. Polska została partnerem strategicznym tegorocznych Międzynarodowych Targów Teleinformatycznych CeBIT, które odbyły się w dniach 5-9 marca w Hanowerze, na mocy porozumienia o współpracy Ministerstwa Gospodarki RP z Deutsche Messe, organizatorem targów CeBIT. Polskę na hanowerskich targach CeBit reprezentowało około 150 wystawców, korzystających z rządowego wsparcia.

CeBIT otworzyli kanclerz Niemiec Angela Merkel wraz  z premierem Polski Donaldem Tuskiem. - Polska teleinformatyka pozostaje nadal nie odkrytym przez Europę i świat skarbem – mówił podczas ceremonii otwarcia premier Donald Tusk.

Donald Tusk - otwarcie Cebit 05.03.2013 r. Hannover