- Z radością możemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej nowej strony internetowej www.klimatyzacjahitachi.pl. Celem, który przyświecał nam w trakcie realizacji strony, było przedstawienie niezwykle szerokiej gamy urządzeń znajdujących się w portfolio naszej marki– mówi Rafał Nowak, Dyrektor Działu HVAC Polska i Ukraina w Johnson Controls International.

Serwis, zrealizowany przez agencję kreatywną Green Parrot, przeznaczony jest zarówno dla profesjonalistów HVAC, jak i dla klientów końcowych (użytkowników i inwestorów). Podstrony produktowe adresowane do profesjonalistów prezentują najnowsze informacje na temat systemów Split i MultiSplit, pomp ciepła oraz systemów VRF.  Klienci końcowi mogą natomiast skorzystać z kategorii Twój Dom i Twoja Firma, gdzie zamieszczono konkretne urządzenia, poszukiwane w celu dokończenia prac budowalnych lub remontowych.

Strona umożliwia również łatwe wyszukanie dystrybutorów i instalatorów Hitachi w Polsce. Wkrótce powstanie również zakładka Extranet przeznaczona dla partnerów Hitachi - projektantów, dystrybutorów i instalatorów.

Więcej o działaniach marki Hitachi w Polsce można przeczytać w rozmowie z Wojciechem Pawłowskim, Area General Manager Poland & Ukraine w Johnson Controls Czas dużych inwestycji w przyszłościową markę.