Odpowiada Pan Bartosz Szczęśniak z Działu Obsługi Klienta PROMONT Białystok.

 

HVACR.pl: W tym roku po raz pierwszy uczestniczą Państwo w Forum Wentylacja Salonie Klimatyzacja. Co zdecydowało o udziale w tej imprezie?

B.S: O udziale w imprezie zadecydowała chęć prezentacji naszych produktów związanych z techniką powietrza, które cieszą się rosnącym powodzeniem wśród naszych dotychczasowych klientów, jednak nie były dotąd szerzej prezentowane na jakiejkolwiek imprezie targowej związanej z wentylacją-klimatyzacją.

HVACR.pl: Jakie mają Państwo główne oczekiwania wobec udziału w FW-SK? Na jakich zwiedzających Państwo liczą?

B.S: Oczywiście, jak każda z firm uczestniczących w wystawie, liczymy na pozyskanie nowych klientów i wzrost sprzedaży naszych produktów. Jednak równie ważna dla nas jest możliwość bezpośredniego spotkania z klientem i omówienia sposobów ulepszenia i rozwoju dotychczas oferowanego sprzętu, w celu dopasowania go do wzrastających wymagań rynkowych. Liczymy na klientów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami wentylacji i klimatyzacji dedykowanymi dla szeroko rozumianego przemysłu oraz produkcji rolniczej.

HVACR.pl: Co będzie można zobaczyć na stoisku?

B.S.: Na stoisku będziemy prezentowali nasz nowy model pompy ciepła, wentylatory, wymienniki ciepła, drycoolery itp. 

 

PROMONT Technika Powietrza działa na rynku techniki powietrza od 1988 roku, realizując znaczące inwestycje w obiektach przemysłowych i użyteczności publicznej. Oferta firmy obejmuje m.in. projektowanie, produkcję, montaż i serwis przemysłowych instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz projektowanie, produkcję i sprzedaż wymienników ciepła oraz produktów na nich opartych.