Po Chillventa eSpecial 2020 i po czterech latach bez osobistych spotkań, wiodąca na świecie wystawa chłodnictwa, która obejmuje również technologię klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła, ma ponownie zgromadzić ekspertów z całego świata. spotkanie w Exhibition Centre w Norymberdze w dniach 11-13 października 2022 r. Jak zwykle dzień przed wystawą, 10 października 2022 r., zaplanowany jest Chillventa CONGRESS. Wystawcy mogą już teraz rejestrować się na wydarzenie. Nowa strona internetowa Chillventa oferuje lepsze wrażenia użytkownika i dostarcza jeszcze bardziej skoncentrowanych informacji.

Nareszcie będziesz mógł ponownie nawiązać kontakty osobiste, podziwiać innowacje podczas pokazów na żywo i skorzystać z możliwości rozwoju zawodowego. Chillventa oferuje to wszystko i jeszcze więcej, dzięki unikalnej ekspozycji produktów obejmującej całe spektrum technologii chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. Na forach branżowych, Chillventa CONGRESS i obszernym programie wsparcia w centrum uwagi znajdą się trendy, takie jak wydajność energetyczna, wkład w rewolucję energetyczną, połączone chłodzenie i ogrzewanie oraz chłodzenie centrów danych. Wydarzenie poświęcone będzie również takim tematom, jak gospodarka o obiegu zamkniętym i łańcuch chłodniczy w sektorze farmaceutycznym. Dzięki szerokiej gamie eksponatów Chillventa prezentuje cały łańcuch dostaw dla przemysłu z komponentami, systemami i aplikacjami, a także innowacjami i usługami dla chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła.

„Przygotowujemy się do ponownego zobaczenia naszych hal wystawowych w akcji i do osobistego powitania w Norymberdze międzynarodowej społeczności chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. Jesteśmy pewni, że tego rodzaju platforma oferowana przez Chillventa jest teraz bardziej pożądana niż kiedykolwiek i jesteśmy przekonani, że będzie opierać się na udanej rundzie 2018” – mówi Daniela Heinkel, dyrektor Chillventa w NürnbergMesse.

Zostań wystawcą już teraz
Przyszli wystawcy mogą już teraz rezerwować swoje stoisko na Chillventa 2022. Warto działać szybko, bo do 1 października 2021 r. obowiązuje wczesna zniżka. Więcej informacji na stronie: www.chillventa.de/en/application 

Nowa strona internetowa dla jeszcze bardziej ukierunkowanych informacji 
Chillventa uruchamia swoją nową stronę internetową, która zbiega się z początkiem rejestracji w 2022 roku. Oferuje ulepszone doświadczenie użytkownika i jeszcze bardziej szczegółowe informacje o wszystkich ważnych kwestiach, faktach i liczbach związanych z Chillventa: www.chillventa.de