OCTA-WIRELESS

To bezprzewodowa elektroniczna waga służąca do ważenia butli z czynnikami chłodniczymi. Dane pomiarowe z platformy są przesyłane do bezprzewodowego wyświetlacza. Komunikacja między wagą a wyświetlaczem jest możliwa w promieniu z 10 metrów. Lekka, solidna, aluminiowa obudowa wraz z płaską konstrukcją urządzenia sprawia, że OCTA-WIRELESS szczególnie nadaje się do dużych butli z czynnikami chłodniczymi.

OCTA-WIRELESS

OCTA-WIRELESS

 


Dzięki wygodzie bezprzewodowego sterowania wagę OCTA-WIRELESS można z łatwością zaprogramować lub skalibrować. Opcjonalnym dodatkiem do wagi jest system automatycznego ładowania REF-METER-OCTA-PLUS, ułatwiający i przyspieszający pracę napełnianai butli czynnikiem.

REF-METER-OCTA-PLUS

REF-METER-OCTA-PLUS


Bezprzewodowa elektroniczna waga do napełniania butli Refco jest dostarczana w trwałym i wygodnym do przenoszenia urządzenia etui.

Dane techniczne:
- nośność do 100 kg (220 lbs)
- platforma - średnica 220 mm
- wysokość 45 mm
- dokładność +/-0,5%
- rozdzielczość 2 g
- zasilanie 2x4 baterie AAA
- żywotność baterii 60 h
- zasięg sygnału 10 m
 

ENVIRO-DUO

ENVIRO-DUO - to 2-tłokowa przenośna stacja odzysku, pozwalająca na maksymalne odzyskiwanie wszystkich popularnych czynników chłodniczych grupy CFC, HCFC oraz HFC w tym R410A. Wymagająca mniej oleju, chłodzona powietrzem, 2-tłokowa sprężarka sprawia, że stacja cechuje się imponującą wydajnością przy dużo mniejszym poziomie hałasu podczas pracy, w porównaniu do typowych sprężarek. Zwarta, ergonomiczna i solidna konstrukcja zapewnia maksymalną ochronę podczas transportu i użytkowania. Stacja odzysku ENVIRO-DUO wyposażona jest w ochronę 80% przepełnienia. Dodatkowo urządzenie wyposażono w tryb samoczyszczący, jak również stacja posiada wbudowany filtr, który jest łatwy do czyszczenia i wymiany.

ENVIRO-DUO

ENVIRO-DUO

Dane techniczne:
- sprężarka 1 PS/0.75 kW
- zasilanie 220/240V, 50/60Hz
- waga 15,8 kg
- wymiary 40x25x34 cm
- poziom odzysku: para  do max. 33 kg/h, ciecz do max. 210 kg/h, para/ciecz do max. 570 kg/h

Bezpośrednim importerem produktów Refco Ltd. jest Zakład Handlowo-Usługowy „AGMET” Wojciech Gierczyk z Wrocławia (www.agmet.cc.pl).

 

Źródło i foto: REFCO