W 2017 r. firma Samsung wprowadziła na rynek pierwszy klimatyzator z technologią Wind-FreeTM. Technologia chlodzenia Wind-FreeTM delikatnie i równomiernie rozprowadza świeże powietrze przez tysiące mikrootworów, tworząc wrażenie "powietrza nieruchomego". Umożliwia ona komfortowe życie, pracę i relaks bez nieprzyjemnych zimnych przeciągów. W roku 2020 Samsung wprowadza zupełnie nową linię Wind-FreeTM o zmodernizowanym wzornictwie, wyposażoną w nowe inteligentne technologie poprawiające komfort w pomieszczeniach i zwiększające efektywność energetyczną.

Samsung odnawia jednocześnie swoją ofertę innych klimatyzatorów ściennych na rok 2020. Nowe modele Samsung Cebu i Samsung Luzon, które zastąpiły modele Triangle i Boracay, korzystają z podobnych rozwiązań technologicznych i są wyposażone w tę samą nowo zaprojektowaną platformę o prostokątnej i wyraźnej sylwetce, która harmonijnie dopasowuje się do każdej przestrzeni.

Kolejne nowości w katalogu 2020 SAMSUNG: nowy specjalny zestaw do sterowania Wi-Fi, z aplikacją Samsung SmartThings, hybrydowe rozwiązanie VRF Samsung HVM (HydroVariableMulti) i platforma do zarządzana budynkiem Samsung b.IoT (Building Internet of Things).

 

SAMSUNG katalog 2020 - klimatyzatory domowe i lekkie komercyjne - do pobrania ze strony: https://www.hvacr.pl/uploads/files/202004/SAMSUNG_katalog_2020_domowe.pdf

SAMSUNG katalog 2020 - klimatyzatory komercyjne - do pobrania ze strony:
https://www.hvacr.pl/uploads/files/202004/SAMSUNG_katalog_2020_komercyjne.pdf