Silent 100 CZ Swarovski - elegancki i innowacyjny design

Nagroda główna i tytuł "Wybór Roku 2014" w konkursie magazynu Łazienka dla wentylatora Soler&Palau SILENT Design 100 CZ w wersji z kryształkami Swarovskiego. Produkt został zgłoszony do XIII edycji konkursu przez Venture Industries Sp. z o.o. - wyłącznego przedstawiciela w Polsce renomowanego hiszpańskiego producenta wentylatorów Soler & Palau S.A.

Bardzo cieche podczas pracy wentylatory Silent Design100 CZ przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń takich jak łazienki i kuchnie. Montuje się je na końcu kanału wentylacyjnego o średnicy 100 mm. Obudowa urządzenia 188x188 mm ułatwia szybki demontaż i utrzymanie wentylatora w czystości. Fronty Silent są dostępne w różnych kolorach (czarny, czerwony, szary, srebrny, szampański, marmur biały, marmur czarny); w wersji z kryształkami Swarovskiego: White, Champagne i Silver.

Kryształki Swarovskiego  w wentylatorze Silent Soler&Palau

Wentylator SILENT Design w wersji limitowanej z kryształami Swarowski'ego

Produkt: Silent Swarovski Design - wersja limitowana
Producent: Soler & Palau Sistemas de Ventilación S.L.U.
Przedstawiciel: Venture Industries Sp. z o.o.
Gwarancja: 2 lata
Informacja: tel. 22 751 95 50

>>dane techniczne SILENT Design

O konkursie

Konkurs „Łazienka - Wybór Roku” wyłania najlepsze produkty łazienkowe, które miały swą premierę na polskim rynku w ostatnim roku. Konkurs organizowany jest od 2001 roku przez redakcję magazynu „Łazienka” wydawnictwa "Publikator". Produkt, doceniony przez konkursowe jury za wysoką jakość, wzornictwo oraz innowacyjność rozwiązań, uzyskuje tytuł „Łazienka – Wybór Roku”. Produkty z konkursowym logo są warte szczególnej uwagi ze strony klientów poszukujących sprawdzonych i polecanych przez specjalistów rozwiązań. Prezentacja wentylatora-laureata pojawi się w katalogu pokonkursowym "Łazienka - Wybór Roku 2014", który będzie dodany do kolejnego wydania magazynu "Łazienka".

Wręczenie tytułów XIII edycji konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2014” nastąpi podczas uroczystej gali 25 marca 2014 r. w Warszawie.