Akademia Projektowania Wentylacji Lindab

Zapraszamy na szkolenie dotyczące projektowania wentylacji przy pomocy programu CADvent. Gościem szkolenia 17 października br. w siedzibie Centrum Klima S.A. będzie Jan Behrens Manager ITsolutions & Project Service w Lindab, który od 10 lat projektuje programy do doboru i projektowania instalacji wentylacyjnych.

Program szkolenia

8.45 - 9.00 Prezentacja ogólna Centrum Klima S.A.
9.00 - 10.00 Nowoczesne rozwiązania produktowe Lindab. Prezentacja systemu, charakterystyka produktów, przykłady zastosowania.
10.00 - 10.15 Przerwa na kawę
10.15 - 11.15 Software - solution for better design. Prezentacja rozwiązań ułatwiających codzienną pracę projektantów HVAC.
11.15 - 12.15 CADvent - guide to efficient design - part 1 (CADvent - przewodnik efektywnego projektowania - część 1). Kurs praktyczny - projektowanie przy użyciu programu CADvent oraz jego możliwości.
12.15 - 12.45 Przerwa na lunch
12.45 - 16.30 CADvent - guide to efficient design - part 2. (CADvent - przewodnik efektywnego projektowania - część 2). Kurs praktyczny - zaawansowane projektowanie przy użyciu programu CADvent oraz jego możliwości.

Warunki uczestnictwa

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Uwaga - liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby zgłosić swój udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Przedstawiciel Centrum Klima S.A. skontaktuje się z Uczestnikiem, aby ustalić szczegóły dotyczące szkolenia.

Organizator szkolenia zapewnia materiały szkoleniowe i obiad dla uczestników.

Uwaga - niezbędne jest zabranie laptopa. Organizator może dostarczyć kilka własnych urządzeń na czas szkolenia, ale ich liczba jest ograniczona.

Termin szkolenia

17.10.2013 r. - czwartek

Miejsce szkolenia

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Organizatora:
 

CENTRUM KLIMA S.A.
Wieruchów, ul. Sochaczewska 144
05-850 Ożarów Mazowiecki

Centrum Klima jest częścią grupy Lindab - lidera branży wentylacyjnej w Europie.

 

O CADvent

CADvent jest narzędziem komputerowym służącym do redagowania, wymiarowania, obliczania i prezentacji kompletnej instalacji HVAC. CADvent to nakładka na program AutoCAD, od wielu lat doskonalona i ciesząca się niezmiennie powodzeniem u projektantów.

CADvent zapewnia:

  • szybkie i łatwe projektowanie
  • projektowanie 2D i 3D
  • wizualizację projektu
  • informację o ewentualnych kolizjach
  • integentne korekty danych
  • wszystkie produkty w CADvent zawierają BIM (ang. Building Information Modeling).

CADvent jest narzędziem, które zwiększa wydajność projektowania. Pozwala projektować w 3 wymiarach, obliczać spadek ciśnienia, głośność i tworzyć listy materiałów. Program od początku lat 90. XX w jest ciągle aktualizowany i poprawiany pod względem funkcjonalności i łatwości obsługi.

Elementy systemu w CADvent mają takie same właściwości, jak w świecie rzeczywistym, a dane do obliczeń są oparte na sprawdzonych i mierzalnych wartościach. Projekt jest aktualizowany automatycznie, kiedy zmieniane są jego elementy.

Więcej w podręczniku użytkowania CADvent 6.1 w języku angielskim